امروز : یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

داوطلبان شورا باید دارای تخصص باشند/دوره چهارم شورای فریدونکنار متخصص نبودند

بصیر، سیدهادی میرانی عضو شورای شهر فریدونکنار در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به لزوم وجود فعالان اقتصادی در شهر اظهار کرد: اگر فعالان اقتصادی در شهر وجود نداشته باشد مردم مجبور هستند به شهر دیگر برای خرید بروند و به دنبال تقویت قدرت اقتصادی این شهر هستیم. وی خاطرنشان کرد: پرداختن به بحث اجتماعی […]

بصیر، سیدهادی میرانی عضو شورای شهر فریدونکنار در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به لزوم وجود فعالان اقتصادی در شهر اظهار کرد: اگر فعالان اقتصادی در شهر وجود نداشته باشد مردم مجبور هستند به شهر دیگر برای خرید بروند و به دنبال تقویت قدرت اقتصادی این شهر هستیم.

وی خاطرنشان کرد: پرداختن به بحث اجتماعی از وظایف شورا است و نباید به موضوع انتخابات در شهر به صورت قومی و قبیله‌ای نگاه کرد.

عضو شورای شهر فریدونکنار بر لزوم انتخاب افراد شایسته تاکید کرد و گفت: افرادی که کارآمد و توانمند باشند باید انتخاب شوند و شهروندان مومن باید دغدغه بسیاری در این خصوص داشته باشند.

میرانی تصریح کرد: سخنوری و مداح بودن دلیلی بر آن نمی‌شود که سرنوشت شهر را به این افرد سپرد.

وی با بیان اینکه در چندسال اخیر به اصناف فریدونکنار توجه شد یادآور شد: با فعالیتی که در چند سال گذشته انجام شد زمینی نیز برای اصناف خریده شد که این امر در هیچ زمانی دیگر سابقه نداشت.

عضو اتاق اصناف فریدونکنار گفت: کاندیداها نباید در زمان تبلیغات اسمی از کسی ببرند و متاسفانه دیده شده که برخی افراد برای مدارکی که دارند زحمتی متحمل نشدند.

میرانی با اشاره به اینکه در زمینه گردشگری رشدی نداریم اظهار کرد: برخی کاندیداها هیچ تخصصی ندارند و مردم مسئول رای خود و خانواده خود هستند.

عضو شورای شهر فریدونکنار خاطرنشان کرد: در حالی که من تمایل داشتم تا خبرنگاران در جلسات شورا حضور داشته باشند اما برخی افراد مانع این کار شدند و خبرنگاران را به نداشتن ظرفیت متهم کردند در حالی که اصحاب رسانه برای رای‌گیری ما ظرفیت ساختند.

وی با بیان اینکه شورا نباید محل ایجاد تخصص باشد، تصریح کرد: داوطلبان باید قبل از ورود به شورا دارای تخصص باشند.

میرانی با اشاره به اینکه در زمینه کشاورزی کارهای خوبی انجام شد، یادآور شد: اعضای شورای این دوره سالم بودند اما متخصص نبودند.

عضو شورای شهر فریدونکنار خاطرنشان کرد: تعهد، تخصص و توانمندی از جمله مواردی بود که برای چانه زنی لازم بود اما هیچ‌کدام وجود نداشت.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1