امروز : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۷:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نصب مجسمه همسر ترامپ در اروپا!

زمانیکه اعلام شد قرار است مجسمه “ملانیا ترامپ”، همسر رئیس جمهور آمریکا، در ابعاد واقعی ساخته شود، بسیاری تصور کردند شاید محل نصب آن در واشنگتن، نیویورک و یا حتی اسلوونی، زادگاه وی، باشد؛ اما هیچکدام از این حدس‌ها درست نیست زیرا قرار است مجسمه ملانیا ترامپ در بوسنی و هرزگوین نصب شود. در جریان […]

زمانیکه اعلام شد قرار است مجسمه “ملانیا ترامپ”، همسر رئیس جمهور آمریکا، در ابعاد واقعی ساخته شود، بسیاری تصور کردند شاید محل نصب آن در واشنگتن، نیویورک و یا حتی اسلوونی، زادگاه وی، باشد؛ اما هیچکدام از این حدس‌ها درست نیست زیرا قرار است مجسمه ملانیا ترامپ در بوسنی و هرزگوین نصب شود.

در جریان کمپین انتخاباتی “دونالد ترامپ”، رئیس جمهور آمریکا، ملانیا به یک چهره تحسین‌برانگیز در بوسنی و هرزگوین تبدیل شد.

پس از سخنرانی مشهور ملانیا که یک کپی برداری ناشیانه از سخنرانی “میشل اوباما” بود، یک کارخانه کفش دوزی در بوسنی برای بانوی اول کاخ سفید یک جفت کفش به عنوان هدیه ارسال کرد.

مدیر فنی این کارخانه کفش دوزی حالا تصمیم به ساخت مجسمه ملانیا در ابعاد واقعی گرفته است و آن را در محوطه بیرونی کارخانه نصب می‌کند. وی هدف از این کار را برقراری روابط دوستانه میان کشورش و آمریکا عنوان کرده است

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news