امروز : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۷:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یکی دیگر از خانواده های شهدا، حمایت از روحانی را تکذیب کرد

پس از انتشار یک لیست بلند از حمایت خانواده سرداران شهید دوران دفاع مقدس از حسن روحانی، خانواده این شهدا در حال تکذیب هرگونه حمایت از حسن روحانی هستند. شب گذشته در اولین اقدام، محمدمهدی همت فرزند سردار شهید همت با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با قرار دادن تصویری از پست […]

پس از انتشار یک لیست بلند از حمایت خانواده سرداران شهید دوران دفاع مقدس از حسن روحانی، خانواده این شهدا در حال تکذیب هرگونه حمایت از حسن روحانی هستند.

شب گذشته در اولین اقدام، محمدمهدی همت فرزند سردار شهید همت با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با قرار دادن تصویری از پست یکی از کانال‌های تلگرامی حامی روحانی که نام خانواده شهید همت را در ردیف نخست حامیان روحانی ثبت کرده بود، نوشت: بنده به ایشان رای هم نمی‌دهم، چه برسد که حمایت کنم. بهتر است از اسم شهدا و خانواده‌های آنها سوء استفاده نگردد.

محمدمهدی همت در پایان پست اعتراضی خود درباره سوءاستفاده از نام شهدا و خانواده شهدا در تبلیغات انتخاباتی روحانی، ذیل یک هشتگ نوشته است: #رای_من_روحانی_نیست.

پس از خانواده شهید همت، علی کشوری فرزند شهید خلبان احمد کشوری که نام خانواده ایشان نیز در این لیست درج شده بود، هرگونه حمایت از حسن روحانی در انتخابات پیش رو را تکذیب کرد.

حالا پس از تکذیب این دو خانواده شهید، دکتر محمدصادق مفتح در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، متن بیانیه‌ تکذیب این ادعا را اعلام کرد، متن بیانیه به شرح زیر است:

خانواده آیت‌الله دکتر شهید مفتح خبر منتشر شده در مورد حمایت این خانواده از کاندیداتوری جناب دکتر روحانی را تکذیب می‌نماید.

خانواده شهید مفتح امت حزب‌الله را به شرکت پرشور در انتخابات ریاست‌جمهوری که براساس رهنمودها و تاکیدات مقام معظم رهبری بوده و به عنوان تکیلف شرعی و میهنی است، تاکید می‌کند./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1