امروز : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۷:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قیمت بلیت‌های بازی پرسپولیس – لخویا اعلام شد

هیات مدیره این باشگاه در نشست امروز خود نرخ بلیت های بازی پرسپولیس برابر لخویا در چارچوب دیدار های مرحله حذفی( یک هشتم پایانی) لیگ قهرمانان آسیا را مشخص کرد. طبق این مصوبه بلیت های مربوط به جایگاه، روبروی جایگاه، پشت دروازه و طبقه دوم به نرخ های ۳۵، ۲۵، ۸ و ۵ هزار تومان […]

هیات مدیره این باشگاه در نشست امروز خود نرخ بلیت های بازی پرسپولیس برابر لخویا در چارچوب دیدار های مرحله حذفی( یک هشتم پایانی) لیگ قهرمانان آسیا را مشخص کرد.

طبق این مصوبه بلیت های مربوط به جایگاه، روبروی جایگاه، پشت دروازه و طبقه دوم به نرخ های ۳۵، ۲۵، ۸ و ۵ هزار تومان فروخته خواهد شد. قیمت این بلیت ها برای هواداران دارای کارت بانکی و هواداری پرسپولیس که توسط موسسه اعتباری کوثر ارایه می شود کمتر از این رقم خواهد بود به گونه ای که بلیت طبقه دوم با نرخ دو هزار تومان به آن ها ارایه خواهد شد. سایر بلیت ها نیز به ترتیب به قیمت ۳۰، ۲۰ و ۵ هزار تومان به ایشان ارایه خواهد شد.

قیمت بلیت بازی با لخویا تفاوت چندانی با بازی الوحده نداشته است و فقط طبقه دوم به جای ۸ هزار تومان، ۵ هزار تومان فروخته می شود.

پرسپولیس و لخویا روز سه شنبه دوم خردادماه از ساعت ۱۹ در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news