امروز : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۷:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

استقلال امید را از دست داد

امید ابراهیمی هافبک ملی پوش تیم استقلال که دچار آسیب دیدگی بود، به احتمال بسیار زیاد دیدار رفت تیمش مقابل العین امارات را از دست داده است. ابراهیمی بعد از ظهر امروز در کلینیک فیزیوتراپی استقلال حاضر شد تا آخرین وضعیت مصدومیت وی پس از بررسی شرایط بدنی‌اش مشخص شود. تستی که از امید ابراهیمی […]

امید ابراهیمی هافبک ملی پوش تیم استقلال که دچار آسیب دیدگی بود، به احتمال بسیار زیاد دیدار رفت تیمش مقابل العین امارات را از دست داده است. ابراهیمی بعد از ظهر امروز در کلینیک فیزیوتراپی استقلال حاضر شد تا آخرین وضعیت مصدومیت وی پس از بررسی شرایط بدنی‌اش مشخص شود.

تستی که از امید ابراهیمی گرفته شد بعلاوه مستندات پزشکی نشان می‌دهد که شرایط او به گونه‌ای نیست که احتمال حضورش در دیدار رفت دو تیم استقلال و العین زیاد باشد. به این ترتیب منصوریان باید در یکی از سخت ترین و حساس ترین بازی های تیمش شرایطی جدید را تجربه کند و آن هم بازی کردن بدون امید نورافکن و امید ابراهیمی در یک بازی است.

پیش از این هم مشخص شده بود که جابر انصاری و وریا غفوری هم شرایط حضور در این بازی را ندارند و با توجه به محرومیت علی قربانی، دست علیرضا منصوریان بیشتر از همیشه برای این بازی بزرگ بسته است.

آبی پوشان تهران می بایست از ساعت ۱۹ روز اول خرداد در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم العین امارات بروند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1