امروز : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۷:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کعبی: این تیم مردمی است و نباید فروخته شود

حسین کعبی درباره شرایط فعلی باشگاه سپیدرود بعد از صعود به لیگ برتر گفت: قدیمی‌های فوتبال رشت و آنهایی که طرفدار سپیدرود هستند، به من گفتند که این تیم بعد از ۵۰ سال به سطح اول فوتبال ایران بازگشته است. مدافع – هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت در ادامه افزود: ظاهراً آقای الماس‌خاله در مصاحبه‌ای […]

حسین کعبی درباره شرایط فعلی باشگاه سپیدرود بعد از صعود به لیگ برتر گفت: قدیمی‌های فوتبال رشت و آنهایی که طرفدار سپیدرود هستند، به من گفتند که این تیم بعد از ۵۰ سال به سطح اول فوتبال ایران بازگشته است.

مدافع – هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت در ادامه افزود: ظاهراً آقای الماس‌خاله در مصاحبه‌ای از فروش سپیدرود خبر داده است، ولی من معتقدم که این تیم واگذار نخواهد شد. سپیدرود یک تیم مردمی است و نباید فروخته شود.

وی خاطر نشان کرد: من امیدوارم سپیدرود در لیگ برتر مشکل مالی نداشته باشد و مطمئنم که طرفداران این تیم به‌عنوان یک حامی محکم در کنار سپیدرود هستند. ظاهراً قرار است یک اسپانسر قوی در کنار تیم باشد که امیدوارم این اتفاق بیفتد. اگر هم قرار است فرد یا گروهی اداره این باشگاه را برعهده بگیرند، امیدوارم که واقعاً به فکر سپیدرود باشند و پشت این تیم را خالی نکنند.

کعبی در پایان تصریح کرد: من معتقدم آدم شهرت‌طلب به‌درد سپیدرود نمی‌خورد و این تیم فردی را می‌خواهد که به معنای واقعی باشگاه را حمایت کند. امیدوارم در فصل جدید اتفاقات خوبی برای سپیدرود رقم بخورد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news