امروز : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۷:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جلالی: بازیکن ستاره یا میلیاردی جذب نمی‌کنیم

مجید جلالی درباره تمدید قراردادش با باشگاه پیکان، اظهار کرد: پیش از این که فصل به پایان برسد، مدیران باشگاه صحبت‌هایی برای تمدید قرارداد من انجام دادند. پس از پایان فصل به طور جدی صحبت کردیم و با توجه به این که هم من شرایط کار را در باشگاه مطلوب می دیدم و هم مدیران […]

مجید جلالی درباره تمدید قراردادش با باشگاه پیکان، اظهار کرد: پیش از این که فصل به پایان برسد، مدیران باشگاه صحبت‌هایی برای تمدید قرارداد من انجام دادند. پس از پایان فصل به طور جدی صحبت کردیم و با توجه به این که هم من شرایط کار را در باشگاه مطلوب می دیدم و هم مدیران باشگاه از نتایج کسب شده رضایت داشتند، به توافق رسیدیم که قراردادمان را تمدید کنیم.

وی درباره اهداف باشگاه پیکان در فصل آینده هم گفت‌: برای سال آینده برنامه‌ریزی کردیم که در پایان فصل جزو نیمه بالای جدول رده‌بندی باشیم. ما بر اساس یک برنامه سه ساله که در فصل قبل صحبت کردیم قرار بود. در سال اول طوری نتیجه‌ بگیریم که تیم در لیگ برتر بماند و در سال دوم تیم در بالای نیمه جدول رده‌بندی قرار داشته باشد و در انتها و رسیدن به سال سوم تیم از مدعیان کسب عنوان قهرمانی باشد. بر همین اساس امسال هدفمان این است که در نیمه بالای جدول رده‌بندی قرار بگیریم.

او درباره روند جذب بازیکن برای تیمش هم گفت‌: سعی می‌کنیم تیم خودمان را برای فصل بعد حفظ کنیم زیرا اعتقاد دارم بازیکنانم از نظر فنی از شرایط خیلی خوبی برخوردار هستند. البته شاید چهار یا پنج بازیکن هم از لیگ برتر جذب کنیم.

جلالی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است ستاره ای به تیمش ‌اضافه شود، گفت‌: با بودجه‌ای که تصویب کرده‌ایم که یک بودجه کاملا معمولی نیز هست، نمی‌توانیم ریخت و پاش کنیم و ستاره ها و بازیکنان میلیاردی را جذب کنیم. بنابراین در جهت جذب بازیکن دقت لازم را انجام می‌دهیم حتی اگر قرار باشد بازیکن خارجی جذب کنیم وسواس زیادی به خرج می‌دهیم.

او در پایان درباره ارزیابی‌اش از لیگ شانزدهم هم گفت‌: مهم این است که از نظر اجرایی لیگ سال به سال بهتر می‌شود و با سرعت بیشتری به استانداردهای روز دنیا نزدیک می‌شود. اما امیدواریم که سال آینده شرایط از این که هم است بهتر شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news