امروز : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۸:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خانه‌های کمیته امدادی بیمه حوادث شدند

محمد فرید لطیفی گفت: لایحه بیمه حوادث که مدتی قبل از سوی دولت به مجلس ارجاع شده و به تصویب نمایندگان نیز رسیده بود با ایراد شورای نگهبان متوقف مانده اما اگر این لایحه اجرایی شود بیمه حوادث برای تمامی واحدهای مسکونی اجباری خواهد شد. وی با بیان اینکه در سال ۹۴ با تامین اعتبار […]

محمد فرید لطیفی گفت: لایحه بیمه حوادث که مدتی قبل از سوی دولت به مجلس ارجاع شده و به تصویب نمایندگان نیز رسیده بود با ایراد شورای نگهبان متوقف مانده اما اگر این لایحه اجرایی شود بیمه حوادث برای تمامی واحدهای مسکونی اجباری خواهد شد.

وی با بیان اینکه در سال ۹۴ با تامین اعتبار از سوی دولت و پیگیری‌های سازمان مدیریت بحران واحدهای مسکونی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد در سراسر کشور تحت پوشش بیمه درآمد گفت: در این سال یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد مسکونی متعلق به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد بیمه حوادث شد که در سال ۹۵ نیز با پیگیری‌هایی که انجام دادیم بنا شد بخشی از این اعتبار از سوی کمیته امداد و بخشی دیگر از سوی دولت تامین شده تا این بیمه‌ها اجرایی شود.

لطیفی با بیان اینکه بیمه نقش زیادی در پیشگیری از خسارات و همچنین جبران سریع خسارات وارده دارد ابراز امیدواری کرد که لایحه بیمه حوادث هر چه سریعتر اجرایی شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news