امروز : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تعهد، تخصص و پیشینه خوب از شرایط اساسی برای شوراها است

بصیر، سیدهادی میرانی کاندیدای شورای شهر فریدونکنار در جمع اعضای اتحادیه صنف مصالح ساختمانی شهرستان فریدونکنار در تالار ارمیا اظهار کرد: در روزگاری هستیم که برخی‌ها با فعالیت‌های مجازی و با مدرک لیسانس نماینده ما در شورای شهر می‌شوند. وی با اشاره به اینکه داشتن مدرک مهم است و قانون جلوی آن را نگرفته است […]

بصیر، سیدهادی میرانی کاندیدای شورای شهر فریدونکنار در جمع اعضای اتحادیه صنف مصالح ساختمانی شهرستان فریدونکنار در تالار ارمیا اظهار کرد: در روزگاری هستیم که برخی‌ها با فعالیت‌های مجازی و با مدرک لیسانس نماینده ما در شورای شهر می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه داشتن مدرک مهم است و قانون جلوی آن را نگرفته است خاطرنشان کرد: زمانی که بلیط اتوبوس را می‌خریم نباید امکانات هواپیما را بخواهیم.
عضو شورای شهر فریدونکنار تصریح کرد: نباید فردی را انتخاب کنیم که نمی‌داند برنامه نویسی چیست و چگونه اجرا می‌کنند اما متاسفانه افرادی اسیر احساسات هستند و به قوم و قبلیه بیشتر اهمیت می‌دهند.
میرانی یادآور شد: تعهد، تخصص، پیشینیه خوب و خانواده مناسب از شرایط اساسی برای داوطلبان شورا است.
وی با اشاره به اینکه برخی‌ها به دنبال عوام‌فریبی برای رای گیری هستند، گفت: سخنرانی کردن مشکل نیست اما عمل کردن به آن مهم است.
عضو شورای شهر فریدونکنار با بیان اینکه به دنبال تجربه و یادگیری هستم یادآور شد: دوره آموزشی تخصصی بحران شهری را گذراندم.
میرانی با تاکید بر اینکه پاکدست بودن مسئولان شهری بسیار مهم است خاطرنشان کرد: شهر ما با برنامه خوب می‌تواند حرکت کند نه حرف زدن و شعار دادن.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1