امروز : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اقدام عجیب زن عراقی پس از شکست انتخاباتی +تصاویر

شادیه حسن، یک زن کرد چهل و اندی ساله است که از لابه لای چهره اش می توان پشتکار و اراده قوی را مشاهده کرد. وی با پوشیدن لباس کار و پرداختن دقیق به کار در مغازه تعویض روغنی در شهر سلیمانیه در تلاش برای اثبات این نظر است که این شغل منحصر به مردان […]

شادیه حسن، یک زن کرد چهل و اندی ساله است که از لابه لای چهره اش می توان پشتکار و اراده قوی را مشاهده کرد. وی با پوشیدن لباس کار و پرداختن دقیق به کار در مغازه تعویض روغنی در شهر سلیمانیه در تلاش برای اثبات این نظر است که این شغل منحصر به مردان نیست و زنان نیز می توانند در این زمینه فعالیت کنند و گاه بهتر از مردان خودشان را اثبات کنند.

شادیه در این باره می گوید: آنچه باعث ترغیب من در این زمینه شد اعتماد به نفسم و باور به توانایی هایم در زمینه تعویض روغن انواع خودروها و همچنین کمک به همسرم برای تأمین هزینه های زندگی در وضعیت دشوار اقتصادی کنونی بود.

این بانوی عراقی می افزاید: آنچه در وضعیت کنونی برایم اهمیت دارد انجام وظایفم به شکل دقیق و ارائه بهترین خدمات به مشتریان و جلب اعتماد آنهاست.

شادیه حسن از شغلش راضی است و می گوید مشتریانش به وی احترام می گذارند و تاکنون مورد فشار یا اذیت قرار نگرفته است. همچنین تصریح می کند همچنان خوش بین است و بر تحقق موفقیت اصرار دارد.

وی همچنین می گوید: در آخرین انتخابات پارلمانی عراق، نامزد شدم اما نتوانستم رأی بیاورم. با این وجود در انتخابات آینده نامزد خواهم شد به ویژه اینکه شهروندان در حال حاضر اطلاعات کافی درباره انتخاب کسی که به آنها خدمت می کند دارند.

یادآور می شود به دنبال بحران اقتصادی منطقه و به ویژه در عراق و کاهش دستمزدها، زنان منطقه کردستان با شجاعت و جسارت وارد عرصه شغل هایی شده اند که تاکنون منحصر به مردان بوده است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1