امروز : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واژگونی خودروی نماینده مجلس در اتوبان قم-کاشان

رحمانی درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت یک بامداد امروز وقوع حادثه واژگونی خودرو سواری پژو پارس در اتوبان قم – کاشان کیلومتر ۱۱ به ماموران پلیس راهور اعلام شد و بلافاصله علاوه بر ماموران امدادی و هلال احمر ماموران پلیس راهور نیز در محل حادثه حاضر شدند. وی گفت: با حضور عوامل پلیس […]

رحمانی درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت یک بامداد امروز وقوع حادثه واژگونی خودرو سواری پژو پارس در اتوبان قم – کاشان کیلومتر ۱۱ به ماموران پلیس راهور اعلام شد و بلافاصله علاوه بر ماموران امدادی و هلال احمر ماموران پلیس راهور نیز در محل حادثه حاضر شدند.

وی گفت: با حضور عوامل پلیس راهور در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس سرنگون شده و هر دو سرنشین در خودرو گرفتار شده اند. در بررسی های بیشتر مشخص شدکه یکی از مجروحان سیدناصر موسوی لارگانی نماینده شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی است.

رحمانی با اعلام اینکه بلافاصله خودرو به حالت اولیه درآمد و هر دو مجروح از داخل آن رهاسازی شدند، ادامه داد: برابر اطلاع کارشناس پلیس راهور در این حادثه عدم توجه به جلو از سوی راننده پژو پارس ۵۰ درصد و وجود رویه لاستیک در سطح جاده ۵۰ درصد دیگر در وقوع حادثه موثر بوده اند.

توضیحات فرزند نماینده مجلس درباره سانحه رانندگی پدرش

فرزند نماینده فلاورجان در مجلس با ارائه توضیحاتی درباره سانحه تصادف برای این نماینده مجلس گفت که حال وی رو به بهبود است.

محمدعلی موسوی لارگانی اظهار کرد: شب گذشته حوالی ساعت ۲۲:۳۰ پدرم از اصفهان به سمت تهران حرکت کرد و حوالی ساعت ۱:۳۰ بامداد در ۱۱ کیلومتری قم به شیئی در وسط جاده برخورد کردند که ناچار خودرو را به سمت راست هدایت کردند و خودرو در جاده خاکی واژگون شد.

وی افزود: پدر و مادرم که سرنشینان خودرو پژو پارس خاکستری بودند دراین سانحه آسیب دیدند. آقای موسوی لارگانی دچار شکستگی دست کبودی بازو و جراحت سینه شدند که البته حال عمومی ایشان خوب است و مادرم همچنان از شب گذشته بیهوش است اما هوشیاری وی درحال بهبود است.

فرزند این نماینده مجلس در پایان از مردم خواست برای بهبود حال پدر و مادرش که هر دو در بیمارستانی در قم بستری هستند،‌ دعا کنند./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1