امروز : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توضیح مدیرعامل سایپا در خصوص جذب رامین رضاییان

سایپا این روزها پر سوژه‌ترین باشگاه ایران برای رسانه‌ها تبدیل شده است؛ حضور علی دایی روی نیمکت نارنجی‌پوشان و سرپرستی محسن خلیلی در تیم سابقش در کنار شایعات مربوط به جذب رامین رضاییان و بازگرداندن محمدرضا اخباری باعث شده تا رضا درویش به عنوان مدیرعامل این تیم نسبت به آنها واکنش نشان دهد. مدیرعامل سایپا […]

سایپا این روزها پر سوژه‌ترین باشگاه ایران برای رسانه‌ها تبدیل شده است؛ حضور علی دایی روی نیمکت نارنجی‌پوشان و سرپرستی محسن خلیلی در تیم سابقش در کنار شایعات مربوط به جذب رامین رضاییان و بازگرداندن محمدرضا اخباری باعث شده تا رضا درویش به عنوان مدیرعامل این تیم نسبت به آنها واکنش نشان دهد.

مدیرعامل سایپا در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه گفت: هنوز لیست ورودی و خروجی را از دایی نگرفته‌ایم و دیروز تازه فهرست نفرات تیم را در اختیار گرفته است و باید بررسی کند که نقاط ضعف و قوت تیم کجاست و بر اساس آن به ما لیست بدهد.
جدایی رامین رضاییان از پرسپولیس و بلاتکلیفی این مدافع ملی‌پوش هر روز یک گزینه جدید به عنوان تیم آینده او معرفی می‌کند که جدیدترین آن درخواست علی دایی برای حضور او در سایپا است: صحبت‌هایی که در مورد جذب رضاییان و سایر بازیکنان مطرح می‌شود درست نیست و با توجه به اینکه هنوز لیستی نگرفته‌ایم با هیچ بازیکنی وارد مذاکره نشدیم.
مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد وضعیت محمدرضا اخباری و اینکه باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده برای جذب او نامه زده است گفت: تاکنون نامه‌ای به دست ما نرسیده ولی اگر هم برسد همانطور که قبلاً گفتیم قصد از دست دادن اخباری را نداریم. من در مورد این بازیکن با دایی صحبت کردم و او گفت که اخباری را می‌خواهد. ما شرایط تراکتورسازی را درک می‌کنیم ولی نمی‌خواهیم تیم خودمان را ضعیف کنیم.
درویش در ادامه در مورد خبر انتخاب محسن خلیلی به عنوان سرپرست این تیم گفت: این خب صحت ندارد و سرپرست تیم ما آقای حاجیلو است.
مدیرعامل سایپا در ادامه هدف‌گذاری این بازی برای فصل آینده با هدایت علی دایی را کسب سهمیه عنوان کرد و گفت: ما در برنامه‌ای که از دایی خواستیم اعلام کردیم حداقل انتظارمان از او در فصل جدید کسب سهمیه است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1