امروز : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش هوشنگ نصیرزاده به پرسپولیسی شدن شجاعیان

هوشنگ نصیرزاده در خصوص آخرین شرایط گسترش فولاد اظهار داشت: بوناچیچ امروز به تبریز آمده و کار خودش را شروع کرده است. قرار است به زودی با او جلسه‌ای برگزار کنیم و برنامه‌هایمان را مطرح کنیم تا هم شیوه کار مشخص شود و هم لیست ورودی و خروجی تیم تعیین شود. وی افزود: تا این […]

هوشنگ نصیرزاده در خصوص آخرین شرایط گسترش فولاد اظهار داشت: بوناچیچ امروز به تبریز آمده و کار خودش را شروع کرده است. قرار است به زودی با او جلسه‌ای برگزار کنیم و برنامه‌هایمان را مطرح کنیم تا هم شیوه کار مشخص شود و هم لیست ورودی و خروجی تیم تعیین شود.

وی افزود: تا این لحظه هنوز صحبتی در مورد ورودی و خروجی تیم با بوناچیچ نداشتیم و برای همین هر صحبت و خبری که در مورد بازیکنان ما مطرح می‌شود شایعه است و صحت ندارد.

مدیرعامل گسترش‌فولاد تبریز در مورد وضعیت داریوش شجاعیان و اخباری که در موردش منتشر می‌شود گفت: در این روزها به اخباری که در مورد شجاعیان مطرح می‌شود بیشتر از انتخابات ریاست جمهوری می‌پردازند ولی تا این لحظه هیچ پیشنهاد رسمی برایش ارسال نشده و ما هم هنوز تصمیمی در موردش نگرفتیم. مسائلی که در مورد مبلغ رضایت‌نامه یا تعویض با بازیکن خاصی در موردش منتشر شده صحت ندارد.

نصیرزاده در پایان در رابطه با وضعیت سعید آقایی عنوان کرد: آقایی تعهدات مالی به ما دارد و پیش از اینکه به هرتیمی بخواهد برود باید با ما تسویه حساب کند. او نیاز به رضایت‌نامه از سوی ما ندارد ولی باید با ما تسویه حساب کند./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1