امروز : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سهرابی: دخالت‌های بیجا نباشد می‌توان نتایج خوبی گرفت

میر معصوم سهرابی درباره صعود شهرداری تبریز به لیگ دسته اول فوتبال، اظهار داشت: شهرداری تبریز دو سال پیش هم به لیگ آزادگان صعود کرده بود، اما ما به احترام هواداران ماشین‌سازی، سهمیه تیم را به ماشین‌سازی دادیم. خوشبختانه با حمایت‌های انجام شده توسط شهرداری تبریز، تیم شهرداری تبریز توانست به لیگ دسته یک برگردد. […]

میر معصوم سهرابی درباره صعود شهرداری تبریز به لیگ دسته اول فوتبال، اظهار داشت: شهرداری تبریز دو سال پیش هم به لیگ آزادگان صعود کرده بود، اما ما به احترام هواداران ماشین‌سازی، سهمیه تیم را به ماشین‌سازی دادیم. خوشبختانه با حمایت‌های انجام شده توسط شهرداری تبریز، تیم شهرداری تبریز توانست به لیگ دسته یک برگردد. اگر برای بازیکنان بومی در گسترش فولاد یا تراکتورسازی فضایی وجود ندارد، آنها می‌توانند خودشان را در ماشین‌سازی یا شهرداری تبریز نشان بدهند. با صعود تیم شهرداری تبریز به لیگ دسته یک، نشان دادیم که اگر دخالت‌های بیجا نباشد، می‌توان در فضایی آرام، نتایج خوبی گرفت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا منظورش از دخالت‌های بیجا، اتفاقات مربوط به حضور ماشین‌سازی در لیگ برتر است یا خیر، گفت: خیر، منظور من این است که اگر مسائل حاشیه‌ای ایجاد نشود و تیم آرامش داشته باشد، می‌توان نتایج خوبی گرفت. اگر شهرداری تبریز به لیگ دسته یک صعود کرد، به خاطر این بود که تیم حاشیه‌ای نداشت و همین موضوع، عامل موفقیت شهرداری تبریز بود.
مدیرعامل باشگاه شهرداری تبریز با بیان اینکه این باشگاه در فصل آینده هیچ مشکلی برای حمایت همزمان از تیم‌های شهرداری تبریز و ماشین‌سازی ندارد، خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز پتانسیل بالایی دارد. فصل آینده از هر دو تیم هم حمایت خواهیم کرد، چون آنها هوادار دارند. همه تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا به احیای فوتبال تبریز کمک کنیم. حمایت همزمان ما از تیم‌های ماشین‌سازی و شهرداری تبریز اصلاً مشکلی ندارد. الان وزارت ورزش‌وجوانان به‌صورت همزمان از استقلال و پرسپولیس حمایت می‌کند، مگر مشکلی پیش آمده است؟ ما فقط حمایت می‌کنیم. اینکه برخی تیم‌ها در سال‌های گذشته به خاطر این مشکلات نتوانستند در لیگ برتر شرکت کنند، به خاطر نام یکسان آنها بود.
سهرابی با اشاره به جلسه هیئت‌مدیره باشگاه ماشین‌سازی در مورد آینده این باشگاه، یادآور شد: هفته آینده جلسه‌ای برگزار می‌شود تا در مورد همه اتفاقات رخ داده تصمیم‌گیری شود. در دهه ۷۰، سه تیم از تبریز در فوتبال تبریز حضور داشتند و استخوان‌بندی تیم ملی کشورمان را تشکیل می‌دادند. حالا هم می‌خواهیم کاری کنیم که بار دیگر به همان وضعیت برگردد. الان گسترش فولاد هم در لیگ برتر حضور دارد و می‌تواند در کنار تراکتورسازی، ماشین‌سازی و شهرداری تبریز، مربع فوتبال تبریز را تشکیل بدهد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news