امروز : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار رئیس‌جمهور جدید فرانسه با صدراعظم آلمان

امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری جدید فرانسه در نخستین سفر رسمی خود، روز دوشنبه در برلین با آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان دیدار و گفت و گو کرد. او در این دیدار از پیشنهاد خود در زمینه اصلاحات در ساختار اتحادیه اروپا سخن گفت. با این حال، آلمان و اروپا قبل از هر چیز به شروع […]

امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری جدید فرانسه در نخستین سفر رسمی خود، روز دوشنبه در برلین با آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان دیدار و گفت و گو کرد.

او در این دیدار از پیشنهاد خود در زمینه اصلاحات در ساختار اتحادیه اروپا سخن گفت. با این حال، آلمان و اروپا قبل از هر چیز به شروع اصلاحات رئیس جمهور جوان در فرانسه چشم دوخته اند.

همانطور که صدراعظم آلمان در قبال تغییرات در اتحادیه اروپا رویکردی باز در پیش گرفته، امانوئل ماکرون هم می‌گوید برای او امکان تغییر در معاهدات اروپایی تابو نیست.

رئیس جمهوری فرانسه که به دنبال حمایت بهتر از کارکنان اروپاست افزود: «مایه خرسندی من خواهد بود که بتوانم با دیگر شرکای اروپایی روی نقشه راهی برای اتحادیه اروپا و منطقه پولی یورو کار کنم.»

رهبران دو کشور خود را متعهد خواندند که در زمینه تهیه نقشه راهی برای آینده اتحادیه اروپا و منطقه پولی یورو به همفکری با یکدیگر بپردازند و نتیجه آن را طی ماه های آینده ارائه کنند./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1