امروز : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۲۳:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زیدان: نگران محروم شدن رونالدو نیستم

ایسکو و وازکز بازیکنانی هستند که در صورت دریافت کارت زرد در دیدار فردا شب برابر سلتاویگو، دیدار پایانی لالیگا برابر مالاگا را از دست خواهند داد. زیدان گفت: “رونالدو در این دیدار کنار ما خواهد بود. هر اتفاقی هم رخ دهد، اگر قرار باشد آنها بازی کنند به میدان خواهند رفت. امکان گرفتن کارت […]

ایسکو و وازکز بازیکنانی هستند که در صورت دریافت کارت زرد در دیدار فردا شب برابر سلتاویگو، دیدار پایانی لالیگا برابر مالاگا را از دست خواهند داد.

زیدان گفت: “رونالدو در این دیدار کنار ما خواهد بود. هر اتفاقی هم رخ دهد، اگر قرار باشد آنها بازی کنند به میدان خواهند رفت. امکان گرفتن کارت همیشه وجود دارد اما آنها باید سعی کنند از داور کارت زرد نگیرند.
من می دانم چه مدت است که این ۳ بازیکن ۴ کارت زرد داشته اند اما ما مسیر خود را ادامه خواهیم داد زیرا این مسائل در ذات فوتبال است.
ما تا آخرین دقیقه آخرین بازی به مسیر خود ادامه داده و هرگز آرام نمی نشینیم. هر اتفاقی هم رخ بدهد من به شما در این مورد قول می دهم زیرا ما هنوز فاتح هیچ جامی نشده ایم.
۲ بازی دیگر تا پایان لالیگا مانده و من سعی می کنم تنها با افکار مثبت و تمرکز فراوان به استقبال دیدار فردا برابر سلتاویگو بروم.”

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news