امروز : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۲۳:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زارعی: این مسابقات نزدیک به بازی‌های جهانی بود

محمد زارعی پس کسب عنوان پنجمی بازی‌های کشورهای اسلامی اظهار داشت: مسابقات خیلی سنگین بود و حتی از پیش بینی‌های ما فراتر بود. همه کشورهای مدلی با نفرات اصلی خود آمده بودند و می‌توان گفت این مسابقات نزدیک به رقابتهای جهانی بود چرا که رکوردهای نهایی تنها ۵ الی ۶ کیلو با رکوردهای جهانی فاصله […]

محمد زارعی پس کسب عنوان پنجمی بازی‌های کشورهای اسلامی اظهار داشت: مسابقات خیلی سنگین بود و حتی از پیش بینی‌های ما فراتر بود. همه کشورهای مدلی با نفرات اصلی خود آمده بودند و می‌توان گفت این مسابقات نزدیک به رقابتهای جهانی بود چرا که رکوردهای نهایی تنها ۵ الی ۶ کیلو با رکوردهای جهانی فاصله داشت. ۱۳ نفر در دسته ۹۴ کیلوگرم مسابقات وزنه برداری حضور داشتند و ۸ نفر نزدیک به هم بودند و همین سبب شد تا رقابت میلیمتری و نزدیکی را شاهد باشیم.

وی درباره استرسش به هنگام وزنه زدن نیز گفت: استرسم عادی بود چرا که چند سالی از صحنه رقابت دور بودم. هر چقدر تجربه بیشتر باشد، استرس کمتر می‌شود.
زارعی درباره افتش در حرکت دوضرب گفت: با توجه به دوری چند ساله‌ام از مسابقات مجبور بودم وزنه‌هایی را انتخاب کنم که از رکورد تمرینی‌ام کمتر باشد. ضمن اینکه من کلا یکضرب زن هستم و مصدومیت قبلی ‌ام از ناحیه چهارسر که در حرکت دوضرب بوجود آمد، عقب افتادم و چند ماه طول کشید تا دوباره برگردم.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1