امروز : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۲۳:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عطایی: از صعود شاگردانم خوشحالم

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان بعد از ثبت سومین برد در کارنامه شاگردانش مقابل مراکش گفت: بازی سوم هم برای ما و هم برای تیم ملی مراکش بازی مهمی بود. متاسفانه جدول مسابقات به سمتی رفت که هر تیمی که مقابل ما بازی داشت، در صورت باخت حذف می‌شد. درست مثل تیم قطر […]

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان بعد از ثبت سومین برد در کارنامه شاگردانش مقابل مراکش گفت: بازی سوم هم برای ما و هم برای تیم ملی مراکش بازی مهمی بود. متاسفانه جدول مسابقات به سمتی رفت که هر تیمی که مقابل ما بازی داشت، در صورت باخت حذف می‌شد. درست مثل تیم قطر که بعد از باخت به ایران و الجزایر از دور رقابت‌ها حذف شد. شرایط برای تیم مراکش هم همین گونه بود.

وی افزود: با توجه به این شرایط، کار سختی در بازی مقابل مراکش داشتیم. چون بازیکنان این تیم به خاطر فرار از حذف شدن در مقابل ما انتحاری بازی کردند. ما این موضوع را می‌دانستیم و نیاز بود مقابل این تیم با برنامه حاضر شویم.
عطایی با تاکید بر این که بازیکنانش عملکرد خوبی مقابل مراکش داشتند گفت: بازیکنانم والیبال قابل قبولی ارائه کردند. بازی امروز در مقایسه با بازی مقابل قطر از نظر نتیجه بازی هم سطحی بود اما به لحاظ کیفیت پایین تر بود. چرا که شاگردانم این بازی را از پیش برده می دانستند. از این بابت از شاگردان راضی نیستم. اما از نظر فنی بازی خوبی ارائه کردند. سعی می کنیم این مسائل را بین خود حل کنیم. به هر حال از صعود تیم به مرحله نیمه نهایی مسابقات خوشحالم.
سرمربی تیم ملی جوانان درباره آخرین بازی ایران در مرحله گروهی مقابل الجزایر هم گفت: تمام تلاش خود را می کنیم که با برد مقابل الجزایر به عنوان سرگروه راهی نیمه نهایی شویم.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1