امروز : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۲۳:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور مهاجم سپاهان در استقلال تکذیب شد

در شرایطی که طی یکی دو روز گذشته شایعاتی نقل محافل خبری شد مبنی بر این که سپاهان و استقلال در حال مذاکره برای معاوضه دو بازیکن با هم هستند مسئولان باشگاه اصفهانی این موضوع را تکذیب و اعلام کردند چنین برنامه ای در دستور کار آنها نیست. طبق شایعات به گوش رسیده استقلالی ها […]

در شرایطی که طی یکی دو روز گذشته شایعاتی نقل محافل خبری شد مبنی بر این که سپاهان و استقلال در حال مذاکره برای معاوضه دو بازیکن با هم هستند مسئولان باشگاه اصفهانی این موضوع را تکذیب و اعلام کردند چنین برنامه ای در دستور کار آنها نیست.

طبق شایعات به گوش رسیده استقلالی ها در پی ابراز علاقه سپاهان به جذب فرشید باقری خواستار انتقال مهرداد محمدی شده بودند که در واکنش به این خبر اخوان سرپرست سپاهان گفت:« نه تنها این شایعات صحت ندارد بلکه مسئولان استقلال تا به این لحظه برای جذب مهرداد محمدی هیچ تماسی با ما نداشته اند».
از جمله بازیکنانی که گفته می شود سپاهانی ها در فهرست خریدهای خود در تابستان قرارداده اند فرشید باقری است که بعد از یک فصل نیمکت نشینی شایعات زیادی پیرامون آینده او به گوش می رسد گرچه منصوریان در آخرین صحبت های خود جدایی او را شدیدا تکذیب کرد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1