امروز : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۲۳:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۰ عادت بد لباس پوشیدن که آقایان مرتکب می‌شوند

همه ما در دنیای مد ممکن است اشتباهاتی را مرتکب شویم، اما برخی آقایان عاداتی دارند که از نظر خانم‌ها بسیار زننده و ناخوشایند است. در ادامه این مطلب را به نقل از جام جم سرا بخوانید. در اینجا به ۱۰ تا از بدترین عادات لباس پوشیدن آقایان از نظر خانم‌ها اشاره کرده‌ایم.  ۱. شلوار […]

همه ما در دنیای مد ممکن است اشتباهاتی را مرتکب شویم، اما برخی آقایان عاداتی دارند که از نظر خانم‌ها بسیار زننده و ناخوشایند است. در ادامه این مطلب را به نقل از جام جم سرا بخوانید.

۱۰ عادت بد لباس پوشیدن آقایان
در اینجا به ۱۰ تا از بدترین عادات لباس پوشیدن آقایان از نظر خانم‌ها اشاره کرده‌ایم.
 ۱. شلوار جین بگی
شلوار جین بگی اصلا زیبا و جذاب نیست. پیشنهاد می‌کنیم به جای آن شلواری به تن کنید که سایز تن‌تان است و این طور به نظر نرسد که هر لحظه دارد از پاهایتان به زمین می‌افتد.
 ۲. کلاه شاپو
کلاه شاپو؟! باور کنید که سال ۱۹۳۵ گذشته است و ما در سال ۲۰۱۶ به سر می‌بریم. این کلاه‌ها از مد افتاده اند و اگر آن‌ها را به سر کنید، از نظر دیگران فردی سنتی و عبوس به چشم می‌آیید. پیشنهاد ما این است که اصلا هیچ کلاهی به سرتان نکنید. اینگونه جذابیت شما نیز بیشتر خواهد شد.
 ۳. موی نامرتب صورت
اگر دوست دارید ته ریش یا حتی ریش داشته باشید، حواستان باشد که نامرتب نباشند و توی ذوق نزنند. اگر فکر می‌کنید که با موهای صورت‌تان جذاب‌تر به نظر می‌رسید، حداقل موهای اضافی را به طور مرتب اصلاح کنید.
 ۴. عینک
بعضی‌ها اگر چه چشم‌های ضعیفی ندارند، اما آنقدر عاشق عینک هستند که ترجیح می‌دهند عینک دکوری استفاده کنند. اگر عینک را برای بهتر دیدن نمی‌زنید، بهتر است اصلا آن‌ها را به چشم‌هایتان نزنید.
 ۵. جوراب با صندل
پوشیدن جوراب، آن هم جوراب سفید، با صندل، نه تنها زیبا بلکه مسخره هم به نظر می‌آید و جزو یکی از اشتباهات رایج آقایان در دنیای مد است. پس اگر شما هم جزو افرادی بوده اید که این گونه لباس می‌پوشیدید، بهتر است جوراب‌ها را از پاهایتان در آورید و به جای آن‌ها تنها یک اسنیکر سفید به پا کنید.
 ۶. گذاشتن هر پیراهنی در شلوار
برخی از آقایان دوست دارند تمام پیراهن‌های خود را در شلوارشان بگذارند. اما باید دقت کنید که هر پیراهنی مناسب این کار نیست. راه پیدا کردن آن هم ساده است: اگر پیراهن تان بلند است که خب مناسب این کار می‌باشد، اگر کوتاه است، در گذاشتن آن توی شلوارتان تلاش نکنید، اگر هم سایزی متوسط دارد، دیگر انتخاب با خودتان است.
 ۷. شلوار پلیسه دار
از پوشیدن شلوارهایی که در قسمت جلوی خود پلیسه دارند، به شدت خودداری کنید. این مدل شلوار‌ها هیج زیبایی ندارند. چین‌های بیش از حد پارچه بیشتر از زیبایی توی ذوق می‌زنند پس بهتر است اگر سایز شلوارتان کوچک یا متوسط است، از پوشیدن آن‌ها دست بکشید و شلوارهایی که سایز تن تان است را به تن کنید.
 ۸. پوشیدن لباس هایی که سایز تن تان نیست
نه تنها ما بلکه طراحان مد و پوشاک هم همیشه بر این مورد تاکید می‌کنند که لباسی را که به تن می‌کنید کاملا سایز تن تان باشد. مهم نیست که هیکل تان چگونه است، خیلی چاق هستید یا لاغر، هیچ چیز به اندازه سایز مناسب برای لباسی که به تن می‌کنید، اهمیت ندارد.
 ۹. طرح‌های نامناسب روی لباس
شاید این موردگفتن نداشته باشد، اما ما بار دیگر به شما یادآوری می‌کنیم که از پوشیدن پیراهن‌هایی که طرح‌هایی گرافیکی یا لوگوهای عجیب و غریب دارند، خودداری کنید. اگر همچین پیراهنی در کمد لباس هایتان است، هر چه سریع‌تر آن را دور بیاندازید و با پیراهنی ساده جایگزین کنید.
 ۱۰. شلوار جین کوتاه
برخی آقایان به پوشیدن شلوار جین کوتاه در روزهای گرم سال علاقه بسیاری دارند. اما این اصلا زیبا نیست. بهتر است به جای این که شلوار جین کوتاه به تن کنید و شبیه خانم‌ها شوید، شلواری با جنس دیگر مانند کتان را انتخاب کنید.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1