امروز : چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اقدام جدید عربستان سعودی علیه ایران

پایگاه العربیه (Alarabiya) با انتشار گزارشی تحت عنوان “عربستان سعودی، ایران را به تقلب و حمایت از تروریسم متهم کرد” به انعکاس اتهامات عربستان سعودی به ایران پرداخته است. در حالی که بیش از دو سال از حمله وحشیانه عربستان سعودی به یمن می گذرد و هزاران شهروند یمنی در مناطق مسکونی و شهرهای این […]

پایگاه العربیه (Alarabiya) با انتشار گزارشی تحت عنوان “عربستان سعودی، ایران را به تقلب و حمایت از تروریسم متهم کرد” به انعکاس اتهامات عربستان سعودی به ایران پرداخته است.

در حالی که بیش از دو سال از حمله وحشیانه عربستان سعودی به یمن می گذرد و هزاران شهروند یمنی در مناطق مسکونی و شهرهای این کشور توسط جنگنده های سعودی و بمب های خوشه ای هدف گرفته شده اند، آل سعود در نهایت وقاحت ایران را به جنایات جنگی متهم می کند!

در این گزارش آمده است:
«نماینده عربستان سعودی در سازمان ملل ایران را به تقلب و حمایت از تروریسم و تهدید ثبات منطقه متهم کرد.

نماینده عربستان در سازمان ملل با ارسال نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل و دبیر کل سازمان ملل عنوان کرد که قوانین بین المللی را با رقم زدن جنایات جنگی و جنایت علیه انسانیت زیر پا می گذارد.

در این نامه همچنین آمده است که شبه نظامیان مسلح شده توسط ایران به تهدید ثبات منطقه ادامه می دهند و صلح جهانی را در خطر قرار می دهند و ایران حتی حمایت خود از تروریست ها را پنهان نمی کند.»/ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news