امروز : پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۱:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمایت قاطع خانواده نخستین شهید مدافع حرم فریدونکناری از حجت‌الاسلام رئیسی

بصیرنیوز، در پیامی مشترک، خانواده‌های شهدا عبدالرحیم فیروزآبادی، محمدتقی سالخورده، حسین مشتاقی، اسماعیل خانزاده، سعید کمالی و محمد شالیکار از حجت‌الاسلام رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری حمایت کردند. ملت شریف ایران بالاخص مازندران، سلام علیکم؛ در این پیچ تاریخی که سره از ناسره و حق از باطل به سختی عیان است، انتخاب فردی اصلح […]

بصیرنیوز، در پیامی مشترک، خانواده‌های شهدا عبدالرحیم فیروزآبادی، محمدتقی سالخورده، حسین مشتاقی، اسماعیل خانزاده، سعید کمالی و محمد شالیکار از حجت‌الاسلام رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری حمایت کردند.

ملت شریف ایران بالاخص مازندران، سلام علیکم؛

در این پیچ تاریخی که سره از ناسره و حق از باطل به سختی عیان است، انتخاب فردی اصلح در جایگاه ریاست جمهوری بعنوان حافظ ارزشهای نظام که هم اشتغال موردتاکید رهبر انقلاب را برای جوانان به ارمغان آورد و هم با حمایت از مخترعین و دانشمندان ایرانی در صحنه بین الملل عزت و پیروزی را، وظیفه همگان است.

با توجه به بررسی‌های بعمل آمده و  تبلیغات سوء دشمن نسبت به کاندیدای انقلابی، گزینه اصلح و مورد تاکید ما خانواده های شهدا، دکتر ابراهیم رییسی می باشد.

ضمن تشکر از جناب آقای محمدباقر قالیباف بخاطر این اقدام ارزشی، با حمایت از این سید مظلوم همراه با سراسر ملت ایران مشتی محکم بر دهان یاوه گویان ایران ستیز بزنیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news