امروز : جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

از خریداری رای تا درگیری‌ در صندوق‌های انتخاباتی فریدونکنار

بصیر، شنیده‌ها حاکی از این است که برخی افراد در حال تخلف و سوءاستفاده در پای صندوق‌های رای  شعب فریدونکنار هستند که لازم است ناظران دقت بیشتری نسبت به این امور داشته باشند. خریداری رای، تبلیغ در پای صندوق‌های رای به نفع رئیس دولت تدبیر و همچنین درگیری در یکی از صندوق‌های روستایی فریدونکنار از […]

بصیر، شنیده‌ها حاکی از این است که برخی افراد در حال تخلف و سوءاستفاده در پای صندوق‌های رای  شعب فریدونکنار هستند که لازم است ناظران دقت بیشتری نسبت به این امور داشته باشند.

خریداری رای، تبلیغ در پای صندوق‌های رای به نفع رئیس دولت تدبیر و همچنین درگیری در یکی از صندوق‌های روستایی فریدونکنار از جمله اتفاقاتی است که تمامی آن‌ها تخلف است.

بنابراین گزارش برخی از افراد در پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند و با تحریک افراد رای دهنده نظر آن‌ها را به سمت کاندیدای دیگر تغییر می‌دهند.

همچنین در یکی از روستاهای فریدونکنار شخصی از خارج محل برای رای‌دهی به کاندیدای مورد نظر خود به این روستا رفته که  این موضوع مورد انتقاد شورای فعلی قرار گرفته واین انتقاد شورا نیز سبب شد نماینده یکی از کاندیدها با لفظ بسیار زننده با  عملکرد شوار برخورد کند که در نهایت این امر موجب درگیری شده که در لحظاتی این درگیری از عهده نیروی انتظامی خارج شد.

در حالی که نمایندگان دولت تدبیر در فریدونکنار با جلوگیری از ورود خبرنگاران در محل اخذ رای مدعی اجرای قانون هستند اما چشم به روی این بی‌قانونی‌ها بستند که می‌تواند دارای معانی مختلف باشد…!

گفتنی است که موضوع خریداری رای بر اساس شنیده‌ها است و پایگاه خبری تحلیلی بصیرنیوز هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1