امروز : جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیت الله جوادی آملی: شرکت در انتخابات عبادت است

آیت الله العظمی عبدالله جوادی آملی قبل از ظهر جمعه رأی خود را در صندوق سیار شماره ۵۴۹ دوازهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر قم انداختو این استاد سطوح عالی حوزه سپس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دفاع مقدس بود که مردم را حفظ کرد، اظهار داشت: مسئولان باید […]

آیت الله العظمی عبدالله جوادی آملی قبل از ظهر جمعه رأی خود را در صندوق سیار شماره ۵۴۹ دوازهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر قم انداختو

این استاد سطوح عالی حوزه سپس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دفاع مقدس بود که مردم را حفظ کرد، اظهار داشت: مسئولان باید مردم را که مانند ستون هستند حفظ کنند و نه فقط در هنگام رأی دادن و تشریفاتی از آنها استفاده کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: مردم اگر پول نداشته باشند و جیبشان خالی باشد را نمی‌توان حفظ کرد،  بدون شغل و تأمین رفاه هم نمی‌توان ستون مردم را نگه داشت.

آیت الله جوادی آملی در ادامه به جنگ‌های منطقه‌ای اشاره و گفت: کشور ما امروز در منطقه حساسی قرار دارد اما در کشور امنیت پابرجاست.

وی عنوان کرد: فرزندان ملت به استقبال شهادت می‌روند تا امنیت کشور فراهم شود و ما هم باید سپاس‌گذار مردم باشیم و ستون مردمی را حفظ کنیم.

این مرجع تقلید شیعیان در ادامه با تأکید بر اینکه حضور مردم در انتخابات عبادت است، گفت: امید است آنچه که از انتخابات امروز به نتیجه می‌رسد و فردی که انتخاب می‌شود  به مصلحت نظام باشد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1