امروز : جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کارمندان کاخ سفید در اوج ناامیدی!

دیلی تلگراف ضمن انتشار گزارشی از پایین بودن روحیه کارمندان کاخ سفید به دلیل احساس تحقیر از سوی ترامپ خبر داد. روت شرلوک خبرنگار روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف روز جمعه در گزارش خود آورده است در واشنگتن گفته می شود که تیم کارمندان کاخ سفید از آغاز دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ، خیلی زود روحیه […]

دیلی تلگراف ضمن انتشار گزارشی از پایین بودن روحیه کارمندان کاخ سفید به دلیل احساس تحقیر از سوی ترامپ خبر داد.

روت شرلوک خبرنگار روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف روز جمعه در گزارش خود آورده است در واشنگتن گفته می شود که تیم کارمندان کاخ سفید از آغاز دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ، خیلی زود روحیه خود را از دست داده اند و به دنبال شغل دیگری می گردند و برای این منظور، سوابق کاری خود را برای نهادهای مختلف ارسال کرده اند.

شرلوک خاطرنشان می کند این کارمندان انرژی و توان خود را به دلیل مشکلاتی که رئیسشان در ۵ ماه گذشته ایجاد کرده است از دست داده اند. آخرین اقدام ترامپ در این جهت، برکناری جیمز کومی مدیر پژوهش های فدرالی بود که برخی معتقدند زیان این اقدام جبران ناپذیر است.

دیلی تلگراف افزود: ترامپ نیز از عملکرد کارمندان خود در کاخ سفید راضی نیست و تهدید کرده است که تعداد زیادی از آنها را برکنار خواهد کرد تا تیم را با ترکیب جدید تشکیل دهد.

وی از کارمندان خود می خواهد که کاملا طرفدار او باشند اما در عین حال از آنان انتقاد می کند و علناً به آنها اتهام می زند./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1