امروز : جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرسپولیس توانایی شکست لخویا را دارد/ هواداران نباید احساسی شوند

حمید درخشان درباره دیدار پیش‌روی پرسپولیس مقابل لخویا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: فکر می‌کنم پرسپولیس بازی سختی داشته باشد، چون لخویا تیمی است که با اقتدار از گروهش بالا آمده و شرایط خوبی هم دارد. هواداران هم نکته مثبتی برای پرسپولیس بودند که محرومیت آنها می‌تواند برای شاگردان برانکو […]

حمید درخشان درباره دیدار پیش‌روی پرسپولیس مقابل لخویا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: فکر می‌کنم پرسپولیس بازی سختی داشته باشد، چون لخویا تیمی است که با اقتدار از گروهش بالا آمده و شرایط خوبی هم دارد. هواداران هم نکته مثبتی برای پرسپولیس بودند که محرومیت آنها می‌تواند برای شاگردان برانکو خیلی گران تمام شود. خیلی بد شد که هواداران از این بازی محروم شدند.

وی در ادامه افزود: چیزی که الان اهمیت دارد، این است که پرسپولیس باید همه سعی و تلاش خود را بکند که در تهران بازی را ببرد و نگذارد که کار به بازی برگشت کشیده شود. پرسپولیس باید کار را اینجا تمام کند و آنجا با یک مساوی بتواند راحت صعودش را به مرحله یک چهارم قطعی کند، چون اگر خدایی نکرده این اتفاق رخ ندهد، کار برای ما سخت می‌شود. پرسپولیس توانایی بردن لخویا را دارد، اما فقط باید تمرکمز داشته باشد تا بتواند در تهران کار را تمام کند.

سرمربی پیشین تیم پرسپولیس در مورد محرومیت تماشاگران ایرانی از حضور در این دیدار، گفت: متأسفانه هواداران ما گاهی اوقات احساسی می‌‌شوند و همین احساسی شدن، کار دست ما می‌دهد. امیدوارم هواداران جلوی احساسات خود را بگیرند تا این مشکلات دیگر پیش نیاید. دود نبودن آنها در دیدار مقابل لخویا، اول از همه در چشم پرسپولیس می‌رود. در دیدار ایران – چین در چارچوب انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز چنین اتفاقاتی تکرار شد که می‌توانست عواقب سنگینی برای ما در پی داشته باشد. به هر حال امیدوارم محرومیت هواداران پرسپولیس درس عبرتی برای آینده باشد.

درخشان در خصوص به‌وجود آمدن انتظاراتی مبنی بر قهرمانی تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، خاطرنشان کرد: اصلاً این‌طور نیست که پرسپولیس راحت برود و قهرمان شود. قهرمانی در آسیا کار خیلی سختی به حساب می‌آید، چون تیم‌های شرق آسیا هم از آن‌طرف می‌آیند. تیم‌های ما هنوز با قدرت‌های کشورهای شرقی روبه‌رو نشده‌اند. البته قهرمانی برای پرسپولیس دور از دسترس نیست، اما امیدوارم امید واهی برای هواداران به وجود نیاید./ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news