امروز : جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لو رفت!/ این پیشنهاد اروپایی صحت ندارد/ ستاره پرسپولیسی دنبال بازارگرمی است؟

سایت‌ لیگ ۲ آلمان به نام «لیگا زوی» در این خصوص نوشت: پس از آنكه باشگاه دسته دومی هایدنهایم اعلام كرده كه به زودی یك بازیكن جدید را جذب خواهد كرد رسانه‌های ایرانی مدعی شدند كه این بازیكن سروش رفیعی هافبك هجومی ۲۷ ساله تیم پرسپولیس است كه هم‌اكنون بازیكن آزاد است. سایت آلمانی با […]

سایت‌ لیگ ۲ آلمان به نام «لیگا زوی» در این خصوص نوشت: پس از آنكه باشگاه دسته دومی هایدنهایم اعلام كرده كه به زودی یك بازیكن جدید را جذب خواهد كرد رسانه‌های ایرانی مدعی شدند كه این بازیكن سروش رفیعی هافبك هجومی ۲۷ ساله تیم پرسپولیس است كه هم‌اكنون بازیكن آزاد است.

سایت آلمانی با عنوان این كه تیم هایدنهایم نیازی به بازیكن در این پست ندارد با زیر سؤال بردن كل این خبر نوشت: اكنون این سؤال مطرح است كه آیا واقعاً فرانك اشمیت این بازیكن ایرانی را میخواهد؟ سروش رفیعی ملیپوش ایرانی است و ۳ بازی ملی در كارنامه دارد اما آخرین بازی ملی او بیش از ۲ سال قبل بوده، علاوه بر این او هرگز سابقه بازی در اروپا را نداشته است و این موضوع در تطبیق او با فوتبال آلمان مشكل‌ساز خواهد بود و در كنار همه این‌ها رفیعی ۲۷ ساله است و خرید او با سیاست‌های فرانك اشمیت و نیاز‌های هایدنهایم در جذب بازیكنان جوان سازگاری ندارد.

حال با توجه به این ادعا باید دید آیا ادعای مذکور صحت دارد یا برای بازارگرمی بوده است؟/

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news