امروز : شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۱:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عصبانیت شبکه «من‌وتو» از مجری رسانه ملی/ همسر کریمی پذیرفت اما من و تو نپذیرفت!

اظهارنظر شخصی آقای پدرام کریمی مجری سیما، با واکنش شدید شبکه «من و تو» روبه‌رو شد که فعالیتش را به تغییر در سبک زندگی ایرانیان متمرکز کرده است. کریمی در برنامه هفته گذشته «دور همی» با تأکید بر حفظ شأن و احترام به جایگاه بانوان، ضمن انتقاد به رویکرد غربی به موضوع اشتغال زنان گفت: […]

اظهارنظر شخصی آقای پدرام کریمی مجری سیما، با واکنش شدید شبکه «من و تو» روبه‌رو شد که فعالیتش را به تغییر در سبک زندگی ایرانیان متمرکز کرده است.

کریمی در برنامه هفته گذشته «دور همی» با تأکید بر حفظ شأن و احترام به جایگاه بانوان، ضمن انتقاد به رویکرد غربی به موضوع اشتغال زنان گفت: «اعتقادی به کار کردن خانم‌ها ندارم چون کار بیرون موجب آسیب رسیدن به آن‌ها می‌شود.»

این اظهارنظر که از طریق فعالان صفحات مجازی به گونه‌ای دیگر و به جهت جذب و توجه مخاطبان منتقل و بازتاب یافته بود، در این شبکه تلویزیونی -که مدعی آزادی بیان و انتقال صحیح اخبار است – به گونه‌ای دیگر بازنشر پیدا کرد و تلاش شد آن را بهانه‌ای برای نکوهش غیرت و جایگاه واقعی زنان قرار دهد.

البته پدرام کریمی در صفحه شخصی‌اش درباره اظهارنظرش شفاف سازی کرد، اما گویا قصد ندارند به سوءاستفاده خود از این صحبت پایان دهند.

مدعیان آزادی بیان همچنین طی روزهای گذشته با الفاظی رکیک به مجری رسانه ملی حمله کردند که با واکنش کاربران فضای مجازی روبه‌رو شد.

شبکه «من و تو» از بدو تأسیس درصدد تغییر سبک زندگی ایرانی – اسلامی فعالیت کرده و در این راه یک بار، «حجاب را عامل عقب ماندگی معرفی می‌کند»، بار دیگر فتوا صادر می‌کند که «می‌توان شیعه بود و مشروب هم خورد» یک بار در دفاع از «همجنس‌گرایی» بر می‌آید و باردیگر «سگ پروری» را ترویج می‌دهد.

جالب تر اینکه همسر پدرام کریمی به پیشنهاد همسر خود پاسخ مثبت داده و پذیرفته است به کارهای منزل بپردازد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news