امروز : یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اتفاق عجیب در باشگاه استقلال/ قرارداد امضا شده با ستاره آبی ها موجود نیست!

ماجرای قرارداد سرور جپاروف با استقلال به یکی از سوژه های جالب بازار تابستانی فوتبال ایران تبدیل شده است. ملی پوش ازبک به خاطر محرومیت فیفا در زمستان به صورت قرضی راهی اصفهان شد تا برای سپاهان بازی کند اما در پایان این قرارداد استقلالی ها با تصور این که جپاروف را بدون مشکل در […]

ماجرای قرارداد سرور جپاروف با استقلال به یکی از سوژه های جالب بازار تابستانی فوتبال ایران تبدیل شده است. ملی پوش ازبک به خاطر محرومیت فیفا در زمستان به صورت قرضی راهی اصفهان شد تا برای سپاهان بازی کند اما در پایان این قرارداد استقلالی ها با تصور این که جپاروف را بدون مشکل در اختیار خواهند داشت با ناسازگاری این بازیکن در انجام تعهدات خود روبرو شدند تا کار به پیگیری از مراجع قانونی کشیده شود.

در گیر و دار تمام ادعاهایی که در روزهای گذشته از سوی سران استقلال و مربیان در خصوص مالکیت بر این بازیکن شنیده شد امروز پیرو تاکید سازمان لیگ بر این که جپاروف بازیکن استقلال است اتفاق جالبی در این باشگاه رخ داد مبنی بر این که هیچ قرارداد و سند مکتوب امضا شده توسط این بازیکن ازبکستانی در بین پرونده های موجود در دفاتر اداری باشگاه وجود ندارد!

گویا در آخرین روز نقل و انتقالات زمستانی مسئولان باشگاه استقلال برای این که انتقال بازیکن ازبکستانی به سپاهان مشکل ساز نشود و آنها به پولی که برای خرید او پرداخت کرده بودند، برسند بالاجبار همه اسناد را تحویل این بازیکن و نماینده اش کرده بودند غافل از این که مدارک دیگر به باشگاه برگردانده نخواهد شد تا با این اتفاق جپاروف بدون این که استرسی داشته باشد زیر بار بازگشت به تهران و مذاکره با استقلال نرود.

نکته عجیب تر این که گفته می شود علیرضا منصوریان سرمربی استقلال بدون این که اطلاعی از این ماجرا داشته باشد مدام از مالکیت استقلال بر ملی پوش ازبکستانی صحبت و تاگید دارد که جپاروف باید به تعهد خود عمل کند در غیر این صورت با محرومیت هایی روبرو خواهد شد/ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news