امروز : یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برنامه برانکو برای ستاره پرسپولیس/ تغییر پست در فصل بعد

به انصاری در لیگ پانزدهم بهترین عملكرد را در دفاع چپ پرسپولیس داشت و حتی به عنوان یكی از پدیده‌های فصل هم معرفی شد اما با شروع لیگ شانزدهم به ناچار به مركز خط دفاع كوچ كرد. آنتونی گولتس استرالیایی توزرد از آب درآمد و به كشورش برگشت. الكسی پلی‌یانسكی هم كه پرسپولیسی‌ها از اردوی […]

به انصاری در لیگ پانزدهم بهترین عملكرد را در دفاع چپ پرسپولیس داشت و حتی به عنوان یكی از پدیده‌های فصل هم معرفی شد اما با شروع لیگ شانزدهم به ناچار به مركز خط دفاع كوچ كرد.

آنتونی گولتس استرالیایی توزرد از آب درآمد و به كشورش برگشت. الكسی پلی‌یانسكی هم كه پرسپولیسی‌ها از اردوی اوكراین سوغات آورده بودند، آن مدافعی نبود كه انتظار می‌رفت. این مدافع تپل(!) هم پس از نیم‌فصل و اندی(!) نیمكت‌نشینی، با صلح و صفا از پرسپولیس جدا شد. بنابراین برانكو بالاجبار مدافع چپ مورد علاقه‌اش را به دفاع میانی برد و از انصاری به عنوان زوج سیدجلال حسینی استفاده كرد.

حالا با خرید شجاع خلیل‌زاده مدافع فصل گذشته سپاهان اصفهان، برانكو تصمیم گرفته این بازیكن را زوج سیدجلال حسینی كرده و محمد انصاری را به دفاع چپ برگرداند.

شاید به همین خاطر هم باشد كه مرد كروات خیلی جدی پیگیر خرید سعید آقایی نیست. او خوب می‌داند محمد انصاری مطمئن‌ترین دفاع چپ پرسپولیس است و تازه در این پست حسین ماهینی را هم در اختیار دارد.

این وسط فقط یك معما وجود دارد؛ كارلوس كی‌روش زمانی محمد انصاری را به تیم ملی دعوت كرد كه عملكرد او را به عنوان دفاع وسط و كنار سیدجلال حسینی دید.

مرد پرتغالی حتی در محافل خصوصی با تعریف و تمجید از این بازیكن چپ‌پا عنوان كرد اگر محمد انصاری تجربه بیشتری داشت، از او در بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه استفاده می‌كرد و…

اینك با بازگشت محمد انصاری به دفاع چپ پرسپولیس باید منتظر ماند و دید آیا باز هم كارلوس كی‌روش او را به تیم ملی دعوت می‌كند؟/ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1