امروز : یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۳:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هافبکی که منصوریان را نمی‌شناسد!

محمد خلفان در نشست خبری قبل از دیدار برابر استقلال تهران گفت: به تهران آمده‌ایم تا دست پر به العین بازگردیم، ما مقابل تیمی بازی می‌کنیم که تمامی آسیا او را می‌شناسند و برای او احترام قائل هستند. هدف ما پیروزی در این دیدار است و به دنبال این هستیم که نتیجه قابل قبول در […]

محمد خلفان در نشست خبری قبل از دیدار برابر استقلال تهران گفت: به تهران آمده‌ایم تا دست پر به العین بازگردیم، ما مقابل تیمی بازی می‌کنیم که تمامی آسیا او را می‌شناسند و برای او احترام قائل هستند. هدف ما پیروزی در این دیدار است و به دنبال این هستیم که نتیجه قابل قبول در بازی فردا کسب کرده و با آرامش به فکر بازی برگشت باشیم.

وی گفت: من سرمربی تیم استقلال را نمی‌شناسم اما برای او احترام خاصی قائلم زیرا او تلاش می‌کند تا تیمش در تهران موفق باشد.

خلفان در پاسخ به این پرسش که آیا امیدی به پیروزی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی دارید یا خیر؟ گفت: با برنامه‌ریزی که کادر فنی ما انجام داده است، تنها به پیروزی فکر می‌کنیم و می‌خواهیم برای دیدار برگشت خیالمان آسوده باشد.

هافبک العین امارات در پایان خاطرنشان کرد: فردا مطمئن هستم ورزشگاه مملو از جمعیت خواهد شد و این می‌تواند به هیجان بازی ما برابر استقلال کمک بیشتری کرده و بر جذابیت‌های بازی بیفزاید./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1