امروز : یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۳:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قهر طاهری از باشگاه پرسپولیس

در حالی که تیم فوتبال پرسپولیس باید روز سه‌شنبه در حساس‌ترین بازی فصل به مصاف لخویا برود اما هر روز حاشیه و خبر جدید از این تیم و باشگاه به گوش می‌رسد. علی‌اکبر طاهری ۲،۳ روزی است که در محل کارش در باشگاه پرسپولیس حاضر نمی‌شود. هرچند نزدیکان طاهری و باشگاه‌ پرسپولیس مشکل خانوادگی را […]

در حالی که تیم فوتبال پرسپولیس باید روز سه‌شنبه در حساس‌ترین بازی فصل به مصاف لخویا برود اما هر روز حاشیه و خبر جدید از این تیم و باشگاه به گوش می‌رسد.

علی‌اکبر طاهری ۲،۳ روزی است که در محل کارش در باشگاه پرسپولیس حاضر نمی‌شود. هرچند نزدیکان طاهری و باشگاه‌ پرسپولیس مشکل خانوادگی را عامل غیبت طاهری عنوان می‌کنند اما ظاهرا داستان چیز دیگری است.

شنیده شده که طاهری اختلافات شدیدی با اسپانسر پیدا کرده و حتی پرداختی آخر اسپانسر با باشگاه هم با وساطت وزارت ورزش صورت گرفته است. به خاطر همین چند روزی است طاهری که به باشگاه نمی‌آید. این در شرایطی است که باشگاه پرسپولیس مدت‌هاست با مشکل مالی روبرو شده و حتی صدای بازیکنان هم درآمده.

در این بین حتی شنیده شده که اسپانسر باشگاه پرسپولیس و وزارت ورزش و جوانان از رفتارهای طاهری ناراحت هستند و مجموع این عوامل باعث شده که طاهری به حالت قهر به محل باشگاه پرسپولیس نرود./ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news