امروز : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهدی پاشازاده سکان‌دار تیم فوتبال نساجی مازندران شد

بصیرنیوز، مهدی پاشازاده هدایت تیم فوتبال نساجی مازندران را برعهده گرفت. تیم فوتبال نساجی مازندران در فصل گذشته خیلی تلاش کرد تا خود را در جمع تیم‌های لیگ برتری جای دهد ولی به دلایل و مشکلات متنوع و گوناگون این اتفاق رقم نخورد و همچنان در لیگ دسته یک باقی ماند. مهدی پرهام( مالک باشگاه) […]

بصیرنیوز، مهدی پاشازاده هدایت تیم فوتبال نساجی مازندران را برعهده گرفت.

تیم فوتبال نساجی مازندران در فصل گذشته خیلی تلاش کرد تا خود را در جمع تیم‌های لیگ برتری جای دهد ولی به دلایل و مشکلات متنوع و گوناگون این اتفاق رقم نخورد و همچنان در لیگ دسته یک باقی ماند.

مهدی پرهام( مالک باشگاه) بعد از پایان فصل گذشته این مژده را به هواداران پرشور نساجی داد که در فصل جدید تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا نساجی را راهی لیگ برتر کند.

بعد از پایان فصل گزینه‌های متعددی برای سرمربیگری تیم فوتبال نساجی مازندران اعلام شد که از جمله آن می‌توان به تارتار، میثاقیان و پاشازاده اشاره کرد.

سرانجام هدایت این تیم ریشه‌دار همچنان در هاله‌ای از ابهام بود که ظهر امروز اعلام شد مهدی پاشازاده، پیشکسوت باشگاه استقلال و تیم ملی، هدایت تیم فوتبال نساجی مازندران را برعهده گرفت و هواداران امیدوارند با این تغییر و تحول، تیم فوتبال محبوب‌شان در فصل جدید با قدرت بیشتر ظاهر شود.

مهدی پاشازاده در فصل قبل، هدایت تیم دسته اولی آلومینیوم اراک را بر عهده داشت.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news