امروز : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لزوم توجه منتخبان به توصیه‌های رهبری در ارائه خدمت به مردم

بصیرنیوز، خیرالله باقرزاده در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز با اشاره به برگزاری پرشور و حماسی انتخابات در کشور با تبریک حضور و مشارکت مردم در انتخابات و بصیرت آنها، اظهار کرد: منتخبان باید به توصیه رهبری در ایام پیش از انتخابات توجه کنند. وی با بیان اینکه مسئولان باید با توجه به توصیه رهبری، ۴ موضوع […]

بصیرنیوز، خیرالله باقرزاده در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز با اشاره به برگزاری پرشور و حماسی انتخابات در کشور با تبریک حضور و مشارکت مردم در انتخابات و بصیرت آنها، اظهار کرد: منتخبان باید به توصیه رهبری در ایام پیش از انتخابات توجه کنند.

وی با بیان اینکه مسئولان باید با توجه به توصیه رهبری، ۴ موضوع مهم را در دستور کار قرار دهند، تصریح کرد: کار و تلاش پرانگیزه برای جوانان به منظور برطرف کردن مشکلات کشور، توجه به گروه‌های ضعیف و روستائی و مناطق فقیر، در نظرگرفتن اولویت‌‌ها، برخورد با فساد و آسیب‌های اجتماعی و حفظ عزت ملی و رعایت حکمت در ارتباطات جهانی و اهتمام و اقتدار بین المللی سرلوحه کاری تمامی منتخبان اعم از ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار گیرد.

فرمانده سپاه فریدونکنار در پایان خاطرنشان کرد: مردم با همراهی و همدلی برای پیشبرد اهداف والای امام راحل و شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی با منتخبان پیش از بیش همکاری کنند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1