امروز : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توهم تیم سعودی علیه ایران به اوج رسید

یکی از رسانه‌های عربستان در گزارشی به موضوع اعتصاب بازیکنان استقلال خوزستان پیش از دیدار با الهلال پرداخته است و باجوسازی و توهم این اقدام بازیکنان استقلال را حربه‌ای دانسته است که ایرانی‌ها برای گول زدن آنها استفاده کردند تا بازیکنان الهلال بازی را جدی نگیرند. روزنامه الریاض عربستان سخنان برخی از الهلالی‌ها را نقل […]

یکی از رسانه‌های عربستان در گزارشی به موضوع اعتصاب بازیکنان استقلال خوزستان پیش از دیدار با الهلال پرداخته است و باجوسازی و توهم این اقدام بازیکنان استقلال را حربه‌ای دانسته است که ایرانی‌ها برای گول زدن آنها استفاده کردند تا بازیکنان الهلال بازی را جدی نگیرند.

روزنامه الریاض عربستان سخنان برخی از الهلالی‌ها را نقل کرد و نوشت: الهلالی‌ها به اخبار مربوط به اعتصاب بازیکنان استقلال خوزستان به خاطر مشکلات مالی اهمیتی نمی‌دهند زیرا ما بزرگتر از آن هستیم که این امور به نحوی آماده سازی ما تاثیر بگذارد. بازیکنان الهلال حرفه‌ای تر از آن هستند که فریب این اقدامات ایرانی‌ها را بخورند.

این درحالیست که همه می‌دانند باشگاه استقلال خوزستان مشکلات مالی زیادی دارد و بازیکنان این باشگاه برای چندین بار است که در طول فصل اعتصاب کردند و ربطی به فریبکاری ندارد و این تنها توهم سعودی‌ها است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1