امروز : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایران نیز باید به نشست ریاض دعوت می‌شد

رئیس حزب «سوسیال ترقی‌خواه» لبنان اعلام کرد برای حصول یک توافق اسلامی فراگیر برای مقابله با تروریسم، افراط‌گرایی، عقب‌ماندگی و تمرکز بر آموزش و توسعه، ایران نیز باید در نشست ریاض حاضر بود. «ولید جنبلاط» رئیس حزب «سوسیال ترقی‌خواه» لبنان اعلام کرد اگر در نشست ریاض ایران نیز حاضر بود (از ایران نیز دعوت شده […]

رئیس حزب «سوسیال ترقی‌خواه» لبنان اعلام کرد برای حصول یک توافق اسلامی فراگیر برای مقابله با تروریسم، افراط‌گرایی، عقب‌ماندگی و تمرکز بر آموزش و توسعه، ایران نیز باید در نشست ریاض حاضر بود.

«ولید جنبلاط» رئیس حزب «سوسیال ترقی‌خواه» لبنان اعلام کرد اگر در نشست ریاض ایران نیز حاضر بود (از ایران نیز دعوت شده بود)، بهتر بود.

وی به وبگاه «الدیار» گفت: بویژه پس از انتخاب رئیس‌جمهور اصلاح‌طلب و میانه‌رو «حسن روحانی»، بهتر بود که ایران هم در این نشست حاضر بود تا بتوان به یک توافق اسلامی فراگیر برای مقابله با تروریسم، افراط‌گرایی، عقب‌ماندگی و تمرکز بر آموزش و توسعه رسید و در ادامه یک برون‌رفتن از جنگ یمن برای همه حاصل شود.

جنبلاط در ادامه اعلام کرد: باید بیشتر تلاش شود تا فلسطین به عنوان «آرمان و مسأله اصلی» و بالاتر از هر مسأله‌ای باقی بماند.

نشست آمریکایی-عربی یکشنبه (دیروز) در ریاض برگزار شد و اظهارات تندی علیه ایران در این نشست مطرح ش

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1