امروز : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ملت ایران خرمشهرهای فرهنگی را فتح کردند

بصیر، خیرالله باقرزاده در حاشیه مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت سوم خرداد در فریدونکنار و در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به برگزاری باشکوه انتخابات در کشور اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران با پشتوانه مردمی دیندار به سوی پیاده کردن اسلام ناب محمدی در حرکت است. وی خاطرنشان کرد: نزدیک بودن انتخابات ۲۹ اردیبهشت و […]

بصیر، خیرالله باقرزاده در حاشیه مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت سوم خرداد در فریدونکنار و در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به برگزاری باشکوه انتخابات در کشور اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران با پشتوانه مردمی دیندار به سوی پیاده کردن اسلام ناب محمدی در حرکت است.

وی خاطرنشان کرد: نزدیک بودن انتخابات ۲۹ اردیبهشت و سالروز فتح خرمشهر توانست یادآوری خوبی برای حماسه‌سازی ملت غیور و فرزندان انقلابی امام راحل در روزهای ابتدایی انقلاب و همچنین یاران مقام معظم رهبری در حال حاضر باشد.

فرمانده سپاه فریدونکنار تصریح کرد: در حالی که دشمنان انقلاب اسلامی به فکر تصرف اعتقادی ملت ایران بودند اما فرزندان این کشور با بهره‌گیری از مکتب قرآن و ائمه معصومین که همان اطاعت خالص از مقام معظم رهبری است توانستند خرمشهرهای فرهنگی را فتح کنند.
باقرزاده در پایان یادآور شد: باید قدر روزهای پایانی ماه شعبان را بدانیم و خود را برای ماه مبارک رمضان آماده کنیم.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1