امروز : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دامنه فکری و اعتقادی مردم ایران بسیار بالا است/سربازان جمهوری اسلامی سیلی محکمی به اسلام تکفیری می‌زنند

بصیر، حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در مراسم صبجگاه مشترک به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد در سپاه ناحیه مقاومت فریدونکنار با اشاره به فرارسیدن سالروز فتح خرمشهر اظهار کرد: این پیروزی با تلاش رزمندگان در مدت ۵۷۸ روز به دست آمد. وی خاطرنشان کرد: دشمن در ۳۱ شهریور ۵۹ با ۴۸ هزار لشگر زرهی برای تصرف خرمشهر […]

بصیر، حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در مراسم صبجگاه مشترک به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد در سپاه ناحیه مقاومت فریدونکنار با اشاره به فرارسیدن سالروز فتح خرمشهر اظهار کرد: این پیروزی با تلاش رزمندگان در مدت ۵۷۸ روز به دست آمد.
وی خاطرنشان کرد: دشمن در ۳۱ شهریور ۵۹ با ۴۸ هزار لشگر زرهی برای تصرف خرمشهر آماده شد که با مقاومت مردم این شهر رو به رو شدند.
امام جمعه فریدونکنار تصریح کرد: وحدت مردم موجب شد تا دشمنان اسلام سیلی محکمی در عملیات بیت المقدس دریافت کنند.
جلالی با اشاره به اینکه همه مردم باید از تفرقه پرهیز کنند گفت: وحدت، مقاومت و اطاعت از ولایت از عواملی است که موجب پیروزی بر دشمنان می‌شود.
وی یادآور شد: یکی از دستاوردهای عملیات بیت‌المقدس در سوم خرداد به اسارت گرفتن ۱۸ هزار نفر اسیر بود.
امام جمعه فریدونکنار با اشاره به ائتلاف ضد ایرانی ۵۰ کشور در عربستان، اظهار کرد: این کشورها باید بدانند که جمهوری اسلامی با پیشرفتی بسیار مناسب در زمینه های نظامی خواب را از دشمنان خود ربوده است.
جلالی خاطرنشان کرد: دامنه فکری و اعتقادی مردم ایران بسیار بالا است و انتخابات امسال این مسئله را نشان داد.
وی تصریح کرد: به فرموده امام راحل “فتح خرمشهر فتح ارزش های اسلامی است” و جا دارد از فرزندان و رزمندگانی که شجاعانه برای فتح خرمشهرها حرکت می‌کنند تشکر کرد.
امام جمعه فریدونکنار گفت: دشمنان باید بدانند که اسلام ناب محمدی حق است و سربازان این نظام سیلی محکمی به اسلام تکفیری می‌زنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news