امروز : پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مطرح کردن خزانه خالی و تخریب تجهیزات ایران با فشار دادن دکمه موجب تاسف است

بصیر، حجت‌الاسلام یدالله غلامی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا مازندران در یادواره شهدای فیروزآباد فریدونکنار با اشاره به عوامل پیروزی در حماسه سوم خرداد اظهار کرد: با توجه به اینکه دشمن از نظر نیروی انسانی و تجهیزات نظامی و مالی از ما بالاتر بود اما پیروز جنگ و حماسه فتح خرمشهر رزمندگان ایران […]

بصیر، حجت‌الاسلام یدالله غلامی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا مازندران در یادواره شهدای فیروزآباد فریدونکنار با اشاره به عوامل پیروزی در حماسه سوم خرداد اظهار کرد: با توجه به اینکه دشمن از نظر نیروی انسانی و تجهیزات نظامی و مالی از ما بالاتر بود اما پیروز جنگ و حماسه فتح خرمشهر رزمندگان ایران اسلامی بودند.

وی خاطرنشان کرد: دشمن در آغاز جنگ تمام موارد نظامی را در نظر گرفته بود و در این تصور بود که در کوتاهترین زمان پیروز جنگ می‌شود.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا مازندران تصریح کرد: بر خلاف تصورات دشمن این رزمندگان ایرانی بودند که ۸ سال دشمن را در جنگ نگه داشتند و در پایان با سربلندی از جنگ خارج شدند.

غلامی با اشاره ۳ عامل پیروزی و شکست از نگاه قرآن، گفت: خدایی بودن، تبعیت از رهبری و استقامت از عواملی است که موجب پیروزی بر دشمنان می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر دشمنان با تمرکز بر نقطه ایمان جوانان تلاش می‌کند تا با جنگ فرهنگی آن را از بین ببرد.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا مازندران یادآور شد: تبعیت از رهبری مسئله‌ای است که از ابتدای انقلاب تاکنون موجب پیروزی ملت ایران در زمینه‌های مختلف شده است.

غلامی اظهار کرد: در سیره انبیا و یا همین حماسه فتح خرمشهر عامل استقامت نقش تعیین کننده‌ای در پیروزی دارد.

وی با بیان اینکه ۳ عامل شکست از نگاه قرآن، خاطرنشان کرد: وهن و سستی، ضعف جسمی و روحی و تسلیم شدن در برابر خواسته‌های دشمنان از عوامل شکست است.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا مازندران تصریح کرد: در حالی که در زمان دفاع مقدس کشور ما از لحاظ منابع مالی و نظامی وضعیت خوبی نداشت هیچگاه این مسائل ابراز نشد اما هم‌اکنون که دارای پیشرفته‌ترین ابزارهای نظامی هستیم برخی افراد مسائلی همچون خزانه خالی و یا به هم زدن تمامی تجهیزات از سوی دشمن فقط با فشار دادن یک دکمه را مطرح می‌کنند که جای تاسف است.

غلامی گفت: دشمنان به این باور رسیده‌اند که جمهوری اسلامی یک کشور قدرتمند است و هیچ غلطی از آن‌ها سر نمیزند.

وی با بیان نتایج فتح خرمشهر یادآور شد: تا زمان حماسه سوم خرداد حامیان صدام به فکر پیروزی بودند اما وقتی که خرمشهر فتح شد دیدگاه حامیان صدام تغییر پیدا کرد.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا مازندران اظهار کرد: تنها جنگی که حتی یک وجب از خاک این کشور از دست نرفت جنگ ۸ ساله بود و این در حالی است که در تمامی جنگ‌های قبل از دفاع مقدس بخشی از سرزمین ما به دست دیگر کشورها افتاد.

غلامی افزود: تجزیه بخشی از کشور، لغو قرارداد هزار و ۴۰۰ الجزایر و شکست انقلاب نوپای جمهوری اسلامی از اهدافی بود که دشمنان در جنگ ۸ ساله به دنبال آن بودند که هیچگاه به آن نرسیدند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news