امروز : پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نخستین جلسه ستاد اجرايي ساماندهي طرح درياي فریدونکنار برگزار شد

بصیر، نخستین جلسه ستاد اجرايي ساماندهي طرح درياي فریدونکنار با ریاست فرماندار این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. حسین منفردي در جلسه ستاد اجرایی ساماندهی طرح دریای شهرستان فریدونکنار با تقدیر از حضور با شور و شعور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا اظهار کرد: اميدواريم كه دولت دوازدهم […]

بصیر، نخستین جلسه ستاد اجرايي ساماندهي طرح درياي فریدونکنار با ریاست فرماندار این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

حسین منفردي در جلسه ستاد اجرایی ساماندهی طرح دریای شهرستان فریدونکنار با تقدیر از حضور با شور و شعور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا اظهار کرد: اميدواريم كه دولت دوازدهم گام‌هاي موثري درمسير خدمت به مردم بردارد.

وي با اشاره به شروع شدن تعطيلات تابستانه و حضور مسافران در فریدونکنار خاطرنشان کرد: با شروع به كار طرح‌هاي ساماندهي دريا تمام مسئولان مرتبط باید با تلاش مضاعف تمامي ظرفيت‌های خود را برای خدمت‌رساني مطلوب به مسافران و گردشگران به كار گيرند.

فرماندار فریدونکنار عملكرد طرح دریای این شهرستان در سال گذشته رامثبت ارزيابي کرد و تصريح كرد: با تقويت نقاط مثبت و اصلاح نقاط ضعف سالهاي گذشته، عملكرد بهتري را در مسير اجرايي ساماندهي سواحل ارائه می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news