امروز : پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۰:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

صحبت‌های مورینیو بعد از گرفتن جام برای شیاطین

ژوزه مورینیو پس از برتری در فینال و قهرمانی تیمش در لیگ اروپا درباره یک فصل دشوار و پایانی شیرین صحبت کرد.  وی گفت: فصل دشوار ما خیلی خیلی خوب و زیبا به پایان رسید. این قهرمانی را به چهارم، سوم یا دوم شدن در لیگ برتر ترجیح می‌دادیم. به هدف‌مان یعنی بازگشت به لیگ […]

ژوزه مورینیو پس از برتری در فینال و قهرمانی تیمش در لیگ اروپا درباره یک فصل دشوار و پایانی شیرین صحبت کرد.

 وی گفت: فصل دشوار ما خیلی خیلی خوب و زیبا به پایان رسید. این قهرمانی را به چهارم، سوم یا دوم شدن در لیگ برتر ترجیح می‌دادیم. به هدف‌مان یعنی بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا از طریق بردن یک جام معتبر رسیدیم و حالا همه عناوین و افتخارات دنیا در موزه افتخارات منچستریونایتد قرار دارد. از شروع فصل ذهنیت قهرمانی در لیگ اروپا را داشتیم.

سرمربی منچستریونایتد در ادامه افزود: هوشمندانه بازی کردیم و به بهترین نحو پیروز شدیم. اگر می‌خواهید روی توپ فشار بیاورید نباید به بازی کوتاه فکر کنید و چنانچه  بازی بلند می‌خواهید باید در جنگ‌های هوایی پیروز شوید. بسیاری از بزرگان دنیا هرگز جام نبرده‌اند. در برخی فاکتور بهتر از بقیه تیم‌ها بودیم و در برخی مسائل نسبت به رقبا در موضع ضعف قرار داشتیم. خیلی خوب کیفیت حریف را از بین بردیم و  خیلی خوشحالم که بازیکنانم در دشوارترین فصل من ۲ جام بزرگ به دست آوردند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news