امروز : پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۰:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

افشاگری بازیکن مالاگا درباره تبانی با رئال مادرید

به نقل از اسکای اسپورت، رئال مادرید در بازی پایانی رقابت های لالیگا کار راحتی برابر مالاگا داشت و توانست با دو گل به پیروزی برسد تا جام قهرمانی را به دست آورد. با وجود این که رئیس باشگاه مالاگا تاکید کرده بود که باشگاه بارسلونا به دنبال وسوسه کردن بازیکنانش بود اما  ساندرو بازیکن […]

به نقل از اسکای اسپورت، رئال مادرید در بازی پایانی رقابت های لالیگا کار راحتی برابر مالاگا داشت و توانست با دو گل به پیروزی برسد تا جام قهرمانی را به دست آورد.

با وجود این که رئیس باشگاه مالاگا تاکید کرده بود که باشگاه بارسلونا به دنبال وسوسه کردن بازیکنانش بود اما  ساندرو بازیکن مالاگا سخنان متفاوت تری را بر زبان آورد و به انتقاد از عبدالله آل ثانی، رئیس باشگاهش پرداخت.

او ادامه‌ داد: من مالاگا را ترک خواهم کرد و دیگر در این تیم بازی نمی‌کنم. یک روز قبل از دیدار ما برابر رئال مادرید از مسئولان باشگاه از ما خواستند تا اجازه دهیم که رئال مادرید پیروز بازی شود. بعضی از بازیکنان چنین چیزی را قبول نکردند و نهایت تلاش خود را برای پیروز شدن به کار گرفتند اما بعضی از آنها کوتاهی کردند.

ساندرو که قبل از رفتن به مالاگا بازیکن بارسلونا بود، در پایان خاطر نشان کرد: بارسلونا اصلا به دنبال وسوسه کردن ما نبود و هیچ رقم مالی هم پیشنهاد نداد. این مایه ننگ و عار برای باشگاه مالاگا است که رئیس آن چنین سخنانی را بر زبان آورد و وجه تیم را خدشه دار کند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news