امروز : پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۰:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازیکنی که پرسپولیس را سر کار گذاشته است

معادله سعد ناطق و پرسپولیس هنوز حل نشده باقی مانده است. با وجود اینکه حضور این مدافع عراقی در لیگ قطر تکذیب شد اما  همچنان حضورش در پرسپولیس هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. به نظر می‌رسد این بازیکن عراقی پرسپولیس را معطل خود کرده است و فقط به مسئولان این باشگاه وعده می […]

معادله سعد ناطق و پرسپولیس هنوز حل نشده باقی مانده است. با وجود اینکه حضور این مدافع عراقی در لیگ قطر تکذیب شد اما  همچنان حضورش در پرسپولیس هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. به نظر می‌رسد این بازیکن عراقی پرسپولیس را معطل خود کرده است و فقط به مسئولان این باشگاه وعده می دهد که قرار است به تهران بیاید. الان نزدیک به یک ماه می‌شود که قرار است این بازیکن به تهران بیاید و مذاکرات نهایی‌اش را انجام دهد اما هر بار بنا به دلایلی این اتفاق نمی‌افتد. ناطق هر بار به یک بهانه قید حضور در پایتخت ایران را زد تا هنوز تکلیف او با پرسپولیس معلوم نباشد.

آخرین خبر از سعد ناطق این است که ظاهرا این بازیکن قرار است هفته بعد به تهران بیاید و با مسئولان پرسپولیس پای میز مذاکره بنشیند. خبری که با توجه به سابقه این مدافع عراقی، چندان نمی توان رویش حساب کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news