امروز : پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۰:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حرف‌های اینیستا در مورد جدایی از بارسلونا

اخبار حاکی از آن است که به زودی معارفه رسمی ارنستو والورده به عنوان سرمربی جدید بارسا انجام شده و او کار خود را آغاز خواهد کرد. انتخاب احتمالی والورده: “اگر قرار است والورده به عنوان سرمربی بعدی بارسا انتخاب شود برای او آرزوی موفقیت و خوش شانسی می کنم. والورده با سبک بازی بارسلونا […]

اخبار حاکی از آن است که به زودی معارفه رسمی ارنستو والورده به عنوان سرمربی جدید بارسا انجام شده و او کار خود را آغاز خواهد کرد.

انتخاب احتمالی والورده: “اگر قرار است والورده به عنوان سرمربی بعدی بارسا انتخاب شود برای او آرزوی موفقیت و خوش شانسی می کنم.
والورده با سبک بازی بارسلونا آشناست و اگر او قطعا به عنوان سرمربی بعدی انتخاب شده، امیدوارم روزهای خوبی داشته باشد و من نیز تلاش می کنم خواسته های او را به بازیکنان منتقل کنم”.
آینده اینیستا در بارسا: “هدف و قصد من این است که حدالامکان به قرارداد خود پایبند بوده و تا مادامی که ممکن است اینجا بمانم. من نمی توانم بگویم که قرار است قرارداد خود را تمدید بکنم یا این اتفاق رخ نخواهد داد.
من چند هفته پیش نیز گفتم که اگر قرار باشد روزی بارسلونا را ترک کنم، هرگز مشکل و برخورد بدی بین و بارسا به وجود نخواهد امد.”

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news