امروز : پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۰:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایسکو بهترین بازیکن فصل رئال مادرید شد

در نظرسنجی که روزنامه اسپانیایی «مارکا» از طریق شبکه‌های اجتماعی راه‌انداری کرده بود، ایسکو به عنوان بهترین بازیکن فصل تیم فوتبال رئال مادرید به انتخاب هواداران معرفی شد و جایزه ماهوئو سینکو استریاس (پنج ستاره) را از آن خود کرد. ایسکو که این فصل در ۴۱ بازی از رقابت‌های مختلف برای سفیدپوشان مادریدی به میدان […]

در نظرسنجی که روزنامه اسپانیایی «مارکا» از طریق شبکه‌های اجتماعی راه‌انداری کرده بود، ایسکو به عنوان بهترین بازیکن فصل تیم فوتبال رئال مادرید به انتخاب هواداران معرفی شد و جایزه ماهوئو سینکو استریاس (پنج ستاره) را از آن خود کرد.

ایسکو که این فصل در ۴۱ بازی از رقابت‌های مختلف برای سفیدپوشان مادریدی به میدان رفت، موفق به زدن ۱۱ گل و ۷ پاس گل شد. هافبک تیم ملی اسپانیا این فصل جایگاه خیلی ثابتی در ترکیب رئال مادرید نداشت، اما با مصدومیت گرث بیل، وی به ترکیب کهکشانی‌ها بازگشت و اتفاقاً عملکرد تأثیرگذاری هم داشت.
پیش از این شایعات زیادی در خصوص ایسکو مطرح بود و حضور او را به تیم‌هایی همچون چلسی و یوونتوس نسبت می‌دادند، اما این بازیکن پس از قهرمانی رئال مادرید در لالیگا با صراحت گفت که در سانتیاگو برنابئو خواهد ماند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news