امروز : پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۰:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ون دن بروم: وضعیت جهانبخش مساعد نیست

بازی رفت پلی آف نهایی کسب سهمیه یورولیگ هلند امشب در حالی در آفاس استادیوم شهر آلکمار میان AZ با اوترخت برگزار می شود که علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی میزبان به دلیل مصدومیت نمی تواند به میدان برود تا شوک بزرگی به آلکماری ها وارد شود. ون دن بروم سرمربی الکمار در کنفرانس مطبوعاتی خود […]

بازی رفت پلی آف نهایی کسب سهمیه یورولیگ هلند امشب در حالی در آفاس استادیوم شهر آلکمار میان AZ با اوترخت برگزار می شود که علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی میزبان به دلیل مصدومیت نمی تواند به میدان برود تا شوک بزرگی به آلکماری ها وارد شود.

ون دن بروم سرمربی الکمار در کنفرانس مطبوعاتی خود با تایید این موضوع گفت:« متاسفانه وضعیت مصدومیت علیرضا جهانبخش چندان مساعد نیست و تلاش ها برای بهبودی او بی نتیجه ماند از همین رو قطعا این بازیکن را امشب در ترکیب نخواهیم داشت و باید چاره ای برای پر کردن جای خالی او بیابیم».
جهانبخش به عنوان وینگر راست AZ یکی از کلیدی ترین بازیکنان این فصل قرمزهای شهر آلکمار بود و حالا با غیبت او در دیدار با اوترخت این تیم با بحران جدی مواجه شده است ضمن این که علاوه بر جهانبخش دو مهره دیگر این تیم نیز با آسیب دیدگی دست و پنجه نرم می کنند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1