امروز : پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۰:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تاج: باور نداریم که غم فقدان حجازی ۶ ساله شده است

مهدی تاج در مراسم نخستین جایزه زنده یاد ناصر حجازی که شب گذشته (چهارشنبه) در محل کتابخانه ملی برگزار شد، عنوان کرد: باور نداریم که غم فقدان ناصر حجازی شش ساله شده است. من می‌توانم  بگویم که جزو نزدیک ترین افراد به آن عزیز بودم و تا روزهای آخر و حتی تا روز آخر با […]

مهدی تاج در مراسم نخستین جایزه زنده یاد ناصر حجازی که شب گذشته (چهارشنبه) در محل کتابخانه ملی برگزار شد، عنوان کرد: باور نداریم که غم فقدان ناصر حجازی شش ساله شده است. من می‌توانم  بگویم که جزو نزدیک ترین افراد به آن عزیز بودم و تا روزهای آخر و حتی تا روز آخر با ایشان در ارتباط بودم.

وی ادامه‌ داد: در دوره همکاری با حجازی در سپاهان، وی سنگ بنای جوانگرایی در این باشگاه را گذاشت و خیلی از کسانی که امروز نام بزرگی در فوتبال دارند از آن مقطع به صورت رسمی برای خود نامی دست و پا کردند. واقعیت این است که ناصر حجازی، در همه آن سال ها مشاور عالی من بود و درباره مسائل ورزشی و حتی موضوعات غیر ورزشی این ارتباط همیشه ادامه‌ داشت و هرگز قطع نشد.
 تاج  در پایان افزود: از مسئولان و دست اندرکاران همایش جایزه ناصر حجازی تشکر می کنم. سپاس ویژه‌ای هم از خانواده زنده یاد ناصر حجازی دارم که در همه سال ها و به خصوص در مقطع کسالت وی در کنارش بودند و پس از آن هم در شناسایی اخلاقش به نسل جوان تلاش گسترده ای داشتند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1