امروز : پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۱:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

استارت لخویا برای دیدار برگشت با پرسپولیس

بعد از تساوی بدون گل در تهران و بازگشت به دوحه جمال بلماضی استراحت ۲۴ ساعته ای برای شاگردان خود در نظر گرفت تا آنها علاوه بر ریکاوری بازی سنگین سه شنبه شب خستگی سفر به تهران را از بدن خارج کنند. بعد از یک روز تعطیلی تمرینات بازیکنان لخویا از عصر دیروز بار دیگر […]

بعد از تساوی بدون گل در تهران و بازگشت به دوحه جمال بلماضی استراحت ۲۴ ساعته ای برای شاگردان خود در نظر گرفت تا آنها علاوه بر ریکاوری بازی سنگین سه شنبه شب خستگی سفر به تهران را از بدن خارج کنند.

بعد از یک روز تعطیلی تمرینات بازیکنان لخویا از عصر دیروز بار دیگر تمرینات خود را آغاز کرده و در کمپ اختصاصی باشگاه زیر نظر مربیان بدنساز به کار بدنی و وزنه زدن پرداختند تا به این ترتیب دور جدید تمرینات برای بازی برگشت با پرسپولیس را استارت بزنند.
همچنین بنا به تصمیم سرمربی الجزایری الاصل لخویا بازیکنان این تیم علاوه بر برپایی اردو از شنبه تمرینات خود را در ورزشگاه جاسم بن حمد برگزار خواهند کرد تا بیشتر با ورزشگاه محل برگزاری دیدار برگشت با پرسپولیس خو بگیرند. در تمرینات دیروز لخویا تمام ستاره های این تیم از جمله قاسم برهان، چیکو فلورس، نام تائه هی و … حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1