امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خرمشهر صاحب تیم لیگ برتری می‌شود؟

ادامه حیات باشگاه استقلال خوزستان که توسط گروه ملّی اداره می‌شد و پس از اختلاس‌هایی که در این گروه رخ داد در اختیار بانک ملّی قرار گرفت، سخت است و این مسئله به واگذاری این باشگاه بستگی دارد. منطقه آزاد اروند که در فصل جاری کمک زیادی به این باشگاه کرده، برای ادامه حیات باشگاه […]

ادامه حیات باشگاه استقلال خوزستان که توسط گروه ملّی اداره می‌شد و پس از اختلاس‌هایی که در این گروه رخ داد در اختیار بانک ملّی قرار گرفت، سخت است و این مسئله به واگذاری این باشگاه بستگی دارد. منطقه آزاد اروند که در فصل جاری کمک زیادی به این باشگاه کرده، برای ادامه حیات باشگاه حاضر است مالکیت این باشگاه را به عهده بگیرد.

مشکلات گروه ملّی برای تیمداری همچنان ادامه دارد و بانک ملی هم نمی‌تواند هزینه‌های استقلال خوزستان را پرداخت کند و از این‌رو احتمال انحلال باشگاه نیز وجود دارد. از همین‌رو استانداری خوزستان و هیئت فوتبال این استان حاضر نیستند امتیاز این باشگاه از استان خارج شود و در حال مذاکره هستند تا اسپانسری در داخل استان مالکیت این باشگاه را به عهده بگیرد. در حال حاضر تنها مشتری جدی منطقه آزاد اروند است که در فصل جاری اسپانسری باشگاه را هم به عهده گرفته بود. گویا خارج از آن، این اسپانسر کمک‌هایی نیز به باشگاه کرده و حالا یکی از طلبکاران محسوب می‌شود که در این صورت می‌تواند با در اختیار گرفتن مالکیت باشگاه این طلب را هم صاف کند.

در صورتی که منطقه آزاد اروند مالکیت استقلال خوزستان را به عهده بگیرد، این تیم هم از اهواز به خرمشهر منتقل و به این صورت خرمشهر صاحب تیم لیگ برتری خواهد شد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news