امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

وضعیت نامشخص قلعه‌نویی برای لیگ هفدهم

تقریبا همه تیم های مدعی سنتی مربیان خود را شناخته اند و از سوی دیگر تقریبا همه مربیان معتبرتر و رده بالای لیگ برتر هم کار خود را با تیم های مورد نظر خود شروع کرده اند. در این میان دو تیم مانده که هنوز سرمربی خود را نشناخته اند و البته یک مربی در […]

تقریبا همه تیم های مدعی سنتی مربیان خود را شناخته اند و از سوی دیگر تقریبا همه مربیان معتبرتر و رده بالای لیگ برتر هم کار خود را با تیم های مورد نظر خود شروع کرده اند. در این میان دو تیم مانده که هنوز سرمربی خود را نشناخته اند و البته یک مربی در سطح بالا.

ذوب آهن هنوز موفق نشده مربی خودش را انتخاب کند و البته فولاد هم بعد از رد کردن مربی پرتغالی و با وجود اختلاف با نعیم سعداوی همچنان مربی خود را نمی شناسد.

این دو باشگاه البته مکتب هایی متفاوت دارند، فولاد خوزستان روی منبعی از بازیکنان مستعد  جنوبی نشسته و در اکثر سال ها خودش را روی بال های جوانان بومی جلو برده و مدعی هم بوده است در این سو ذوب آهن تیمی منظم بوده با جاه طلبی های بالا  اما هزینه هایی متوسط.

با در نظر گرفتن همه نشانه ها به نظر می‌رسید امیر قلعه نویی به اصفهان نزدیک‌تر باشد اما مسئولان این باشگاه حضور قلعه نویی را رد کردند و به احتمال زیاد با مجتبی حسینی به کارشان ادامه خواهند داد.

اگر قلعه نویی با هیچ کدام از این دو تیم به توافق نهایی نرسد ممکن است امسال را یا بدون تیم سپری کند و اندکی استراحت کند و یا اینکه با تیمی میان رده به توافق برسد و امسال را دور از فوتبال سپری نکند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1